Triple Neo R.E.S. - laminátový trup KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9791583
5529,-Kč

Detailní popis

Triple Neo R.E.S je lehký větroň s konvenční dřevěnou konstrukcí. Trup Triple nyní v provedení s laminátovou konzolí s  uhlíkvou trubkou.. Volitelně může být každý model postaven jako kluzák nebo elektrolet.  Pro tento účel je součástí stavebnice speciální šablona,  pomocí které lze  odříznout špičku trupu ve správném sklonu.  Díky svým kompaktním rozměrům a dvoudílnému křídlu se model snadno přepravuje a je možné jej na letišti rychle smontovat.Triple Neo R.E.S je model pro fajnšmekry - promyšlená konstrukce,  precizně vyřezávanými díly a končí relaxačním letem ve večerních termických podmínkách nebo ve slabém větru na svahu.

Obsah stavebnice:  všechny laserem řezané dřevěné díly, uhlíková trubka trupu,laminátová konzole trupu, drobné díly, bowdeny, kužel pro sklopnou vrtuli,  velké obtisky, 3D konstrukční návod.

Návod
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1930mm 1200mm 37 dm2 870g   300W Li-Pol 3S
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace