Mustang 900mm ARF / EPP + stabilizace Dynam


Výrobce :
DYNAM
Sklad :
dostupné
Kód :
4400,-Kč 4400,- Kč

Detailní popis

Krásná polomaketa legendární stíhačky 2.světové války. Celý model je vyroben z EPP s precizně provedenou povrchovou úpravou s  rozpětím 900 mm. Model je vybavený stabilizací,  která zajišťuje skvělé letové vlastnosti.  V křídle je zabudované   2x servo pro řízení křidélek a pouzdro pro uchycení podvozku.  V trupu je  zabudovaný střídavý motor Detrum BM2810CD-KV1080   a regulátor TC Skylord 40A ESC, serva pro řízení výškového a směrového kormidla. Součástí stavebnice je vrtulový kužel, vrtule, maketový pilot, obtisky a návod k sestavení.

Obsah stavebnice: kompletně sestavený model včetně povrchové úpravy, trup se zabudovaným servem pro VOP a SOP, střídavým motorem BL- 250W   a kvalitnim střídavým regulátorem TC Skylord 40A ESC, hotové křídlo vč. serv pro řízení křidélek, hotové výškové a směrové kormidlo, drátěný  podvozek,  vrtule, kužel s unašečem a návod k sestavení.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
900mm 762mm 31dm 500g     BM2810CD-KV1080  1300/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace