PITTS PYTHON ARF/EPP 1067mm (žlutý) DYNAM


Výrobce :
DYNAM
Sklad :
dostupné
Kód :
6900,-Kč 6900,- Kč

Detailní popis

Polomaketa akrobatického letadla PITTS PYTHON  vypěněný z EPP do forem se zabudovanou kompletní elektronikou. Model je určený pro rekreační a zkušené  piloty - s mírným nastavením výchylek kormidel se ho nemusí bát ani začínající pilot v motorovém létání. PITTS  PYTHON je schopný zalétat každý obrat včetně 3D a je velmi vhodný jako tréninkový model pro soutěžní i rekreační piloty. Díky demontovatelnému křídlu se dá dobře přenášet. Doba sestavení modelu nepřesáhne 40 min.

Obsah stavebnice: kompletně sestavený model včetně povrchové úpravy, trup se zabudovaným servem pro VOP a SOP, střídavým motorem BL- 600W   a kvalitnim střídavým regulátorem SKYWALKER 50A, hotové křídlo vč. serv pro řízení křidélek, hotové výškové a směrové kormidlo, lehký duralový podvozek, kryty kol, vrtule, kužel s unašečem a návod k sestavení.

Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1067 1137mm 43dm2 1300   600W Li-Pol 2200/ 4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace