Spitfire V3 1200mm EPP/ARF DYNAM


Výrobce :
DYNAM
Sklad :
na dotaz
Kód :
SpitfireV3DYN
7200,-Kč

Detailní popis

Nová verze krásné polomakety legendární stíhačky 2.světové války. Celý model je vyroben z EPP s precizně provedenou povrchovou úpravou. V křídle je zabudovaný elektricky zatahovací podvozek,  2x servo pro řízení křidélek 2x servo   pro vztlakové klapky. Tuhost křídla zajišťuje zalepené pouzdro v křídle, keré je opatřeno polosouměrným profilem.  V trupu je zabudovaný střídavý motor 350W, regulátorem 50A - 5A BEC  který zaručuje až 12 min. motorového letu, zabudovaná serva pro řízení výškového a směrového kormidla. Součástí stavebnice je vrtulový kužel, 1x vrtule, maketový pilot, obtisky a návod k sestavení.

Obsah stavebnice: kompletně sestavený model včetně povrchové úpravy, trup se zabudovaným servem pro VOP a SOP, střídavým motorem BL- 350W   a kvalitnim střídavým regulátorem SKYWALKER 50A, hotové křídlo vč. serv pro řízení křidélek a klapek, hotové výškové a směrové kormidlo, lehký elektrický zatahovací  podvozek,  vrtule, kužel s unašečem a návod k sestavení.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1280mm 1010mm 30dm 1150g    BM3715A-KV890 2200/4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace