SANTORIN FISCHKUTTER 1/15 kit - Aeronaut


Výrobce :
Aeronaut
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9775683
3200,-Kč 3200,- Kč

Detailní popis

Řecký rybářský trawler Santorin je vyroben výhradně ze dřeva. Laserem přesně vyřezané dřevěné díly nevyžadují téměř žádné přepracování. Trup je opláštěn A-TEXem, novým a jedinečným stavebním materiálem, se kterým se velmi snadno pracuje a který dodává trupu potřebnou pevnost.

Sluneční ochrana je vyrobena z leptaných dílů a pokryta přiloženou sluneční plachtou. Prototyp Santorini podtrhuje síťový naviják a dřevěné bedny na ulovené ryby. Stavebnice je vybavena vysoce kvalitními leptanými díly, které dodávají Santorini velmi realistický vzhled. Kromě maketového volantu a ukazatele rychlosti je zde také digitální displej pro echolot nebo navigaci.

Barevné originální lodě v oblasti Středozemního moře dávají volnému barevnému provedení tohoto modelu různé možnosti designu.

Model je sestaven v měřítku cca 1:15, takže je k dispozici řada doplňků a doplňkové výbavy. Velký otvor v trupu umožňuje snadný přístup k RC soupravě a pohonné baterii.
 

Délka Šířka Motor Baterie
510mm 170mm řada 280 6V
NiMH 7,2V
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace