MARCHETTI SF-260 1620MM ARF "GERMAN"


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9752496
9989,-Kč 10298,- Kč

Detailní popis

Populární italské cvičné  letadlo, nyní jako  jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněn elektrickým motorem o výkonu 900W a spalovacím motorem 10 - 15ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou povrchovou úpravou v matném provedení osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní maketu výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou příďovou nohou  je ovládána pomocí ocelového táhla. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš, všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným  profilem a zabudovaným robustním odpruženým podvozkem. .
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  odpružený podvozek, kola, motorové lože, nádrž, kužel, sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1630mm 1300mm 58dm2 3900g 10- 20 ccm 900 W LiPol 5000/6 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace