DALOTEL 1500 / ARF Hanno Prettner


Výrobce :
Pichler
Sklad :
dostupné
Kód :
ok280022
9690,-Kč

Detailní popis

Dalotel 1500 je zmenšená verze legendárního akrobatického modelu s jehož modelem získal Hanno Prettner tři tituly ze svých osmi šampionátů na mezinárodním Turnaji mistrů v Las Vegas (TOC). Originál je dvoumístný francouzský cvičný akrobatický letoun, který má ideální rozměry pro akrobacii.
Elektrický zatahovací podvozek zahrnutý v ceně stavebnice  zlepšuje optiku a aerodynamiku, zejména pro slabší pohony a  příjemné hobby létání.
Tento Dalotel 1500 byl vyvinut společně s Hanno Prettnerem a byl optimalizován
pro elektrický pohon a  celý model je vyráběný nejmodernější technologií. Lehká, pevná celobalsová  konstrukce, technické možnosti, jako je laserem řezané díly, dávají modelu Dalotel vysokou přidanou hodnotu.  
Zvětšené plochy kormidla a dlouhý rychle vyjímatelný kokpit umožňují výměn a údržbu baterie během několika sekund. Snadná přeprava díky odnímatelným půlkám křídel. 

Dalotel 1500 - nechte se inspirovat vynikajícími letovými vlastnostnostmi tohoto šampiona Classic / Retro TOC!
 

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, navazující na velký odnímací kryt.  Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru pod kabinou, poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou je ovládaná ocelovým táhlem. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt.   Celý model je potažen speciální  nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický  barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.

Dvoudílné křídlo je spojené duralovou trubkou, křidélka  jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v obou křídlech..  

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  podvozek, kola, sadu příslušenství a obrázkový návod.

Návod
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1500mm 1320mm 49dm2 2650g 10- 15 ccm 800 W LiPol 4300/4 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace