BRISTOL F2B ARF 70" ARF


Výrobce :
Maxford USA
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9742649
9575,-Kč 9770,- Kč

Detailní popis

Tento neobvyklý letoun je klasické překližkové a balsové konstrukce potažený kvalitní polyesterovou fólií v matném provedení.  Model  BRISTOL F2B  je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti a přitáhne  pozornost diváků.


BRISTOL je polomaketa britského stíhacího dvojplošníku z první světové války poháněný elektrickým motorem 900W, napájený LiPo baterií 4500 / 6S nebo benzínovým motorem 26 ccm.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru kokpitu. Výškovka a směrovka  je ovládána pomocí uhlíkového táhla.Součástí stavebnice jsou maketové výfuky a kulomety.

Dvoudílné spodní a třídílné horní křídlo s polosouměrným profilem  nasouvanými  na laminátové trubkové spojky je klasické celobalsové konstrukce. Křidélka jsou ovládána nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, křídlo, VOP a SOP s matnou  povrchovou úpravou.  Nastříkaný laminátový  kryt motoru, hotové vzpěry křídel, duralový  podvozek, sadu příslušenství, makety kulometů, kola, samolepky a obrázkový návod.
Stavebnice neobsahuje  pilota

VIDEO
NÁVOD

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1727mm  1422mm 71,4dm2  54400g 15 - 20ccm 900W 4500/6 - 8S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace