ZLIN 526 ACROBAT ARF 1610MM VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
na dotaz
Kód :
VQA153W
8800,-Kč

Detailní popis

Zlín 526 je československé sportovní a akrobatické letadlo, které se proslavilo vítězstvím na mistrovství světa v letecké akrobacii 1968 v soutěžích jednotlivců a týmů. Pokud hledáte něco výjimečného, tak 526 šestka výjimečná je. Polomaketa je navržena pro pohon  elelektromotorem o výkonu 700W nebo spalovacím motorem o zdvihovém objemu 10 ccm. Promyšlená celobalsová konstrukce s perfektní povrchovou úpravou a detailně zpracovaným kokpitem včetně pilota.

 Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, navazující na velký odnímací kryt.  Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru před kabiny,  poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt.   Celý model je potažen speciální  nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický  barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.

Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem  je spojené překližkovou spojkou.  Křidélka a klapky  jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v obou křídlech..  
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,   podvozek, kola, kužel, pilot,  sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD
NÁVOD ELECTRO

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1610mm 1190mm 50dm2 3200g 10- 15 ccm 800 W LiPol 4300/4 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace