Helios 2545mm / KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk285582
5208,-Kč 5600,- Kč

Detailní popis

Helios je lehký větroň s konvenční dřevěnou konstrukcí a uhlíkovou trubkou tvořící  zadní část trupu,  Díky svým kompaktním rozměrům a dvoudílnému křídlu se model snadno přepravuje a je možné jej na letišti rychle smontovat.

Křídlo je vytvořeno osvědčeným aero-nautovým způsobem, který umožňuje bezpečné umístění všech komponentů.  Se čtyřmi velkými klapkami lze Helios bezpečně ovládat i při nízké rychlosti, přistávací klapky jsou spolehlivým pomocníkem při sestupu a přistání. Díky nízké hmotnosti jsou energetické nároky modelu nízké. Baterie s větší kapacitou lze snadno umístit do prostorné hlavice trupu.

Helios je model pro fajnšmekry - promyšlená konstrukce,  precizně vyřezávanými díly a končí relaxačním letem ve večerních termických podmínkách nebo ve slabém větru na svahu.

Obsah stavebnice:  všechny laserem řezané dřevěné díly, uhlíková trubka trupu, drobné díly, bowdeny, velké obtisky, 3D konstrukční návod.
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2545mm 1275mm 37 dm2 1100g   500W Li-Pol 3S


 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace