BLERIOT XI 51" EP ARF MAXFORD USA


Výrobce :
Maxford USA
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9725719
6305,-Kč 6500,- Kč

Detailní popis

Tento neobvyklý letoun je klasické překližkové a balsové konstrukce, potažený kvalitní polyesterovou fólií,  poháněný elektromotorem o wýkonu 400W.  Bleriot XI  je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti  a vodní ploše. Svojí vyjímečností přitáhne  pozornost nejdnoho diváka.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, uhlíkové konstrukce zadní části trupu.  Výškové a směrové kormidlo je ovládáno  drátovým táhlem. Součástí stavebnice je maketový podvozek včetně odpružení a retro kol. Pro vylepšení maketového vzhledu je nutné dokoupit pilota

Dvoudílné křídlo s klenutým profilem  balsové konstrukce je  spojené laminátovou trubkou . Křidélka jsou ovládána nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, hotové vzpěry, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, sadu příslušenství, samolepky,  maketový podvozek včetně odpružení a retro kol, obrázkový návod.

VIDEO
NÁVOD
 

Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1295mm 1066mm 30dm2 1980g   400 W LiPol 3300/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace