DHC-2 Beaver ARF 1500mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vk120
4600,-Kč 4600,- Kč

Detailní popis

DHC-2 Beaver je určen pro mírně pokročilé modeláře. Model je poháněn el. motorem o wýkonu 400W a napájený LiPo baterií 2200/4S. Model, jakožto polomaketa sportovního "bednovitého" hornoplošníku vás seznámí s některými vlastnostmi, které jsou pro podobné stroje typické - bude po vás požadováno správné koordinované ovládání modelu směrovkou, křidélky i výškovkou.  Nalakovaný laminátový trup, lehká a robustní konstrukce křídla, snadná montáž a demontáž křídla, podvozku, výškovkového  a směrové kormidla,  zařazuje  tento model do kategorie REKREAČNÍ. Začátečníky v motorovém létání osloví model DHC-2 Beaver nezáludnýmí letovými vlastnostmi a realistickým letem.

 
Obsah balení:  hotový model potažený a ozdobený polyesterovou folií,  podvozek s  kryty kol, nabarvený laminátový trup s krytem motoru, spojka křídel,výškové a směrové kormidlo, lehká kola,řiditelná ostruha,  potřebné příslušenství a obrázkový  návod ke stavbě.
 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1500mm   958mm   29dm2  1600g   400W 2200/4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace