OV-10 Bronco ARF / 1800mm Pichler


Výrobce :
Pichler
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9738155
14990,-Kč 14990,- Kč

Detailní popis

OV-10 Bronco byl turbovrtulový lehký útočný a pozorovací letoun, která byl vyráběn v 60. letech minulého století.Jeho hlavní úlohou bylo řízení letecké podpory pro pozemní jednotky. Předpokladem byly vlastnosti STOL, vzlet z letadlových lodí, vzlet a přistání na krátké dráze. Letouny Bronco prováděly pozorování, funkci leteckého návodčího, doprovod vrtulníků, ozbrojený průzkum, lehký letecký transport a omezené pozemní útoky. Letouny dále prováděly radiologický průzkum, taktické letecké pozorování, označování cílů pro dělostřelectvo a námořní palbu, letecké řízení taktické letecké podpory a frontové linie, ale také letecké snímkování z malých výšek. Standardní výzbroj sestávala ze 4 kulometů M60C ráže 7,62 mm, dále měl 4 závěsy pro bomby, raketnice a přídavné nádrže. Bronco bojoval ve Vietnamu a účastnil se i operace Pouštní bouře.

RC model OV-10 Bronco je celodřevěné konstrukce z balzy a překližky a je potažen nažehlovací potištěnou fólií s věrnou maketovou kamufláží. Příznivci maket válečných strojů si zajisté přijdou na své s modelem Bronco, který je nejen velký ale má i netradiční vzhled se dvěma trupy, velkou kabinou a centrální pilotní gondolou. Atraktivní tvary a velké rozměry zajistí modelu bezesporu pozornost vašich kolegů a diváků na vašem letišti.
Model má 3-dílné křídlo, v trupech je dostatek místa pro zástavbu spalovacích a elektrických  motorů. Do trupu se nainstaluje i zatahovací podvozek, který není součástí stavebnice. Motory mají laminátové nabarvené kryty, v balení jsou i vrtulové kužely v potřebné barvě. Volitený zatahovací elektrický 3-kolý podvozek je hliníkový s odpruženými hliníkovými nohami.  Součástí setu je pevné drátěný podvozek.  Model má funkční 4-dílné vztlakové klapky. Pokud budete chtít použít eleketro pohon, jsou k dispozici motorové lože pro elektromotory.


Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryty motoru, drátěný  podvozek, kola, palivové nádrže, 2x vrtulový kužel, sadu příslušenství, kabinu  a obrázkový návod.


Návod
 

Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1800mm 1748mm 57dm2 69000g 12ccm 800W 2x 4300/4S

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace