Ka 7 / modrý ARF 2540 mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
ok249654
5990,-Kč 5990,- Kč

Detailní popis

Slepený a potažený model   polomakety  termického větroně o  rozpětí  2540 mm  s ovládanou směrovkou, výškovkou a křidélky.   Model je klasické celobalsové konstrukce.  Dvoudílné křídlo je opatřeno modifikovaným profilem E-205, který zaručuje výborné letové vlastnosti v kluzu i dobrou pronikavost za silnějšího větru. KA - 7   můžete snadno startovat  klasicky pomocí vlečné šňůry nebo gumicukem, popřípadě opatřit spalovacím motorem 1,5-2,5 ccm na pylonu nebo jej konvertovat pro elektrický pohon.     

Stavebnice obsahuje:  dřevěný  trup s možností  zabudování elektromotoru,  křídlo polepené balsou a potažené folií včetně přilepených křidélek, balsová výškovka opatřena  souměrným profilem potažena folií,  spojka křídla, průhledná kabina s rámečkem  a drobné díly k dokončení.


 


Návod
 
Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2540mm 1300mm 60dm2 1450g   300W LiPol 3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace