Lightcraft zvětšovací brýle s LED osvětlením (set)


Výrobce :
Shesto
Sklad :
dostupné
Kód :
SH-LC1780USB
599,-Kč

Detailní popis

Lightcraft zvětšovací brýle s LED osvětlením vám pomůžou při detailní práci a umožní mít přitom volné ruce. Pružná čelenka je na každou velikost hlavy, v balení je 5 velikostí výměnných objektivů s ohniskovou vzdáleností od 75 mm do 350 mm. Nastavitelné LED světlo je odnímatelné, vestavěná baterie se nabíjí pomocí USB zdroje. Doba provozu na jedno nabití je asi 8 hodin. Obsahuje pouzdro na čočky a čisticí hadřík.

  • Komfortní lehká konstrukce s volitelnou elastickou čelenkou a nastavitelnou nosní opěrkou
  • V balení 5 zvětšovacích skel (zvětšení 1.0x, 1.5x, 2.0x, 2.5x a 3.5x)
  • Pracovní vzdálenost 75 až 350 mm
  • Celkem 7 pozic zvětšovacích skel (vpřed-vzad) a 3 pozice osvětlení (otočení o 45°)
  • Zabudovaná nabíjecí baterie umožňuje provoz až 8 hodin na jedno nabití
  • Snadné nabíjení z USB zdrojů či USB portů počítačů
Lightcraft

Skvělou nabídku zvětšovacích skel s LED osvětlením, nabízí v širokém sortimentu Lightcraft. Lupy malé do ruky, stolní pro pohodlnou práci nebo lupy s čelenkou na hlavu, které šetří vaše oči. Bílá barva LED osvětlení nabízí srovnání s denním světlem a umožní přesné zobrazení barevať ve dne nebo v noci. Šetří energii a má nízké emise tepla, což znamená že můžete pracovat déle a pohodlně. Nová LED lampa vám poskytne hodiny přirozeného energeticky účinného světla.


Charakteristika

Lightcraft zvětšovací brýle s LED osvětlením vám pomůžou při detailní práci a umožní mít přitom volné ruce. Pružná čelenka je na každou velikost hlavy, v balení je 5 velikostí výměnných objektivů s ohniskovou vzdáleností od 75 mm do 350 mm.

Příslušenství

TOP

NANOPROTECH GNP Čistič optik 100 ml

dostupné
Kód: NP-627

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace