CHIPMUNK DHC-1 / ARMY ARF 2030mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9750313
8820,-Kč 9000,- Kč

Detailní popis

Polomaketa kanadského cvičného letadla  CHIPMUNK  DHC-1 , jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněn elektrickým motorem o výkonu 1000W a spalovacím motorem 20 - 30ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou povrchovou úpravou osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní model výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou je ovládána pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

 Celý model je potažen polyesterovou nažehlovací fólií a  všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným  profilem a zabudovaným robustním duralovým odpruženým podvozkem s pozičními světly.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  duralový odpružený  podvozek, poziční světla, kola, palivovou nádrž, stavitelné motorové lože pro elektromotor, sadu příslušenství a obrázkový návod.


Návod

 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2030mm 1450mm 60dm2 4500g 20- 30 ccm 1000 W LiPol 5000/6 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace