SPITFIRE ARF 1540mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9776618
8490,-Kč 8490,- Kč

Detailní popis

Populární  stíhačka SPITFIRE, jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněna elektrickým motorem o výkonu 900W a spalovacím motorem 10 - 15ccm. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny,  poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 


Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny; poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.

Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem  je spojené duralovou trubkou.  Křidélka a klapky  jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v obou křídlech..  
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,   podvozek, kola, kužel, sadu příslušenství a obrázkový návod.
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1540mm 1233mm 50dm2 3900g 10- 15 ccm 900 W LiPol 4300/4 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace