Piper L-4 GRASSHOPPER 71" ARF 1/6 1800mm


Výrobce :
Maxford USA
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9725715
5880,-Kč 6000,- Kč

Detailní popis

RC polomaketa modelu Piper J-3 Cub navržená společností Maxford USA  o rozpětím 1803mm  pro  pohon spalovacím a elektrickým motorem.  Lehká balsová, překližková  konstrukce s laminátovými doplňky  je potažena kvalitní polyesterovou folií.  Velká odnímací kabina zajišťuje snadný přístup k elektronice a pohonné baterii.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je plastový. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru kabiny. Přístup k nim (a popř. k nádrži nebo pohonnému akumulátoru) umožňuje odnímatelná kabina horní část trupu. Směrovka a výškovka je ovládána pomocí drátových táhel.

Dvoudílné křídlo s  nasouvanými  na laminátové trubkové  spojky je klasické celobalsové konstrukce. Křidélka jsou ovládána 2x nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, nastříkaný plastový  kryt motoru, hotové vzpěry křídel, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, duralový podvozek, sadu příslušenství, kola, samolepky a obrázkový návod.


Návod
 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1803mm  1100mm 45,4dm2  2400g 6,5 -10ccm 600W 3700/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace