Streamglider EPP / ARF 1200mm s dmychadlem


Výrobce :
modster
Sklad :
dostupné
Kód :
vk282436
4365,-Kč 4500,- Kč

Detailní popis

Streamglider je malý a rychlý Hotliner poháněný el. dmychadlem napájený 4čl. LiPo baterií, který dokáže letět rychlostí až 160 km/h. Tvrdý  EPP výlisek  ve spojení s uhlíkovou výztuží zabezpečuje vysokou tuhost a pevnost celého modelu.  Streamglider je kompletně osazený a smontovaný model, který není nutné lepit.  K sestavení stačí pouze šroubovák a sestavení  zvládnete za cca 5 min. Předností Streamglideru je možnost zabudování motoru řady 2835  se sklopnou vrtulí do špice trupu. Rychlost a přesnost řízení ocení zkušení piloti a díky  nezáludným vlastnostem zvládne pilotáž i rekreační pilot.


Stavebnice obsahuje:vylisovaný trup z EPP s  odnímací kabinou a instalovanými 2x digitálními servy s kovovým převodem pro ovládání výškového a směrového kormidla. Dmychadlo o průměru 70mm  a regulátorem 40A. Křídlo vylisované z EPP s instalovanými 2x digitálními serviys kovovým převodem  pro křidélka. Ocasní plochy z EPP vyztužené uhlíkem. Uhlíková  spojka křídla a návod k sestavení. 

 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1200mm 1024mm 39 dm2 925g   BL2830b-3850KV Li-Pol  4S 2200

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace