JUNKERS JU 52 "D-AQUI" ARF 1600mm


Výrobce :
VQ modely
Sklad :
na dotaz
Kód :
ok194578
8700,-Kč 8700,- Kč

Detailní popis

RC polomaketa legendárního  vojenského letadla navržená společností VQ modely o rozpětí 1600mm. Pohon modelu zajištují tři elektrické motory o celkovém výkonu 450W.  Lehká balsová, překližková  konstrukce s laminátovými doplňky  je potažena kvalitní polyesterovou folií s potiskem imitující hliník, který dodává modelu dokonalý vzhled. Velká odnímací kabina zajišťuje snadný přístup k elektronice a pohonné baterii. Skvělé letové vlastnosti udiví nejednoho přihlížejícího modeláře na modelářském letišti.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je plastový. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru kabiny. Přístup k  pohonnému akumulátoru umožňuje odnímatelná kabina horní část trupu zajištěna magnety proti vypadnutí. Směrovka a výškovka je ovládána pomocí drátových táhel.

Dvoudílné křídlo s profilem s rovnou spodní stranou je spojené duralovou trubkou.  Křidélka a klapky  jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, laminátové kryty motoru,  postavená a potažená křídla a ocasní plochy, svařený ocelový  podvozek s odpružením, sadu příslušenství, kola, samolepky a obrázkový návod.


 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
160mm  1160mm 45dm2  2300g   3x 150W 4000/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace