MESSERSCHMITT BF-109 ARF 1625mm SG-Model


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9737697
11750,-Kč

Detailní popis

Populární německá stíhačka MESSERSCHMITT BF-109, jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněna elektrickým motorem o výkonu 900W a spalovacím motorem 15 - 20ccm. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny,  poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňují velké odnímatelný kryt. 


Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny; poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňují velké odnímatelný kryt. Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš, všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem se zabudovaným robustním duralovým zatahovacím podvozkem.  
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  zatahovací podvozek, kola, palivovou nádrž, sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1625mm 1333mm 50dm2 5500g 15- 20 ccm 900 W LiPol 5000/6 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace