AIRCO DH.2 1/6 50 "ARF 1270mm


Výrobce :
Maxford USA
Sklad :
na dotaz
Kód :
ok9725708
6500,-Kč 6500,- Kč

Detailní popis

Tento neobvyklý letoun je klasické překližkové a balsové konstrukce potažený kvalitní polyesterovou fólií poháněný elektromotorem o wýkonu 400W. AIRCO DH.2  je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti. Svojí vyjímečností přitáhne  pozornost nejednoho diváka.

Přední část trupu je  klasické basové konstrukce  a zadní příhradová konstrukce vyrobena z uhlíkových trubek.   Výškové a směrové kormidlo je ovládáno  drátovým táhlem. Součástí stavebnice je maketa motoru. Pro vylepšení maketového vzhledu je nutné dokoupit pilota.

Křídlo s profilem s rovnou spodní stranou klasické balsové konstrukce je  spojené laminátovou trubkou . Křidélka jsou ovládána nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, uhlíková příhradová konstrukce trupu, nastříkaný plastový  kryt motoru, hotové vzpěry, drátěný podvozek, maketová kola, odpružená ostruha, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, maketové doplňky ( hvězdicový motor ), sadu příslušenství, samolepky a obrázkový návod.
Stavebnice neobsahuje  pilota.

Návod

Video
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1350mm 950mm 40dm2 2000g   400 W LiPol 2200/3 - 4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace