HANSA BRANDENBURG W.29 53 "ARF 1350mm


Výrobce :
Maxford USA
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9725717
3900,-Kč 3900,- Kč

Detailní popis

Tento neobvyklý letoun je klasické překližkové a balsové konstrukce potažený kvalitní polyesterovou fólií poháněný elektromotorem o wýkonu 350W. HANSA BRANDENBURG W.29  je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti  a vodní ploše. Svojí vyjímečností přitáhne  pozornost nejdnoho diváka.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, plastový motorový kryt. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy pod odnímacím krytem.  Výškové a směrové kormidlo je ovládáno  drátovým táhlem. Součástí stavebnice je maketa motoru a bočních kulometů. Pro vylepšení maketového vzhledu je nutné dokoupit pilota a  podvozková kola pod plováky.

Dvoudílné křídlo s profilem s rovnou spodní stranou klasické balsové konstrukce je  spojené laminátovou trubkou . Křidélka jsou ovládána nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, nastříkaný plastový  kryt motoru, hotové vzpěry plováků, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, funkční lehké plastové plováky, maketové doplňky ( motor,3  kulomety ) sadu příslušenství, samolepky a obrázkový návod.
Stavebnice neobsahuje  pilota a podvozková kola pod plováky.

Návod

Video
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1350mm 750mm 30dm2 1200g   350 W LiPol 2200/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace