FOCKE WULF FW-190 D "DORA ARF 1500mm VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
dostupné
Kód :
ok9770850
7990,-Kč

Detailní popis

Populární německá stíhačka FOCKE WULF FW-190 D, jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněna elektrickým motorem o výkonu 800W.  Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny,  poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňují velké odnímatelný kryt. 


Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny; poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňují velké odnímatelný kryt. Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš, všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem se zabudovaným pevným podvozkem a možností zabudování elektrického zatahovacího podvozku.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  podvozek, kola, palivovou nádrž, sadu příslušenství a obrázkový návod.

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1500mm 1233mm 50dm2 3000g 10- 12 ccm 800 W LiPol 3300 - 4000/4 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace