SPS 20


Výrobce :
JETI
Sklad :
dostupné
Kód :
J-SPS-20
1070,-Kč 1070,- Kč

Detailní popis

PS20 (jednoduchý el. vypínač) je elektronický vypínač určený zejména pro zapínání napájecího napětí pro přijímače, regulátory, turbínová čerpadla a podobně. Velkou výhodou elektronického vypínače je obecně vyšší spolehlivost než u vypínačů mechanických, a to zejména z hlediska vlivu vibrací.

Další výhodou, kterou přináší elektronický vypínač, je prakticky neomezený počet cyklů sepnutí a rozepnutí. Protože elektronické spínání neobsahuje žádné mechanicky pohyblivé prvky, kontakty atd., má tento spínač i větší životnost. Elektronické vypínače mají na rozdíl od mechanických vypínačů i tu výhodu, že nemůže dojít k samovolnému vypnutí. V zapnutém stavu se elektronický vypínač vyznačuje minimálním přechodovým odporem.

Ovládání vypínače SPS20 je realizováno pomocí magnetického spínače, který lze umístit na trup letadla. Po přiložení speciálního magnetu, dochází k zapnutí nebo vypnutí systému. Vypínač SPS20 je sice primárně určený pro spínání napájení přijímačů a serv, ale své uplatnění najdou i v jiných aplikacích, kde je potřeba spínat stejnosměrné napájení.

Parametry
rozměry modulu: 46x45x6.5 mm
rozměry mag. spínače: 30x21x5 mm
hmotnost včetně kabelů: 27 g
telemetrie: Ne
doporučené vstupní napětí: 3,5 - 14 V
maximální vstupní napětí: 16 V
trvalý proud: 10 A
špičkový proud (max 5s): 20 A
počet bateriových vstupů: 1
proudová spotřeba ve vypnutém stavu: 160 uA

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace