VISION F5F ARF


Výrobce :
KMC
Sklad :
dostupné
Kód :
VISIONF5FARF
19000,-Kč

Detailní popis

VISION  je špičkový a nekompromisní závodní model kategorie F5F, který osloví svým letovým projevem i  rekreační  piloty.  Model je možné osadit i pohonem F5B pro 6 LiP a  je dodáván s jednodílným křídlem včetně  zavětraných  mezer na křidélkách a klapkách.  V ceně je standartní design se 3-mi barvami RAL. Model je pouze na objednávku.

Trup je uhlíkový se zalepeným  digitálním servem KST X08 pro řízení výškového kormidla a zadní část trupu je zesílena vysokopevnostním uhlíkem.

Křídlo tvoří Herexová výplň,  olaminovaná  uhlíkovou tkaninou  a skelnou tkaninou ( 24 )93 (63) g/m²,  která je laminována na ± 45°. Tím je křídlo torzně velmi stabilní a pevné. Pevnost křídla v ohybu zajišťuje odstupňovaný  uhlíkový nosník z uhlíkového rovingu DIALEAD K-----  MITSUBISHI a dvojitou uhlíkovou stojinou.

VOP je celouhlíková z tkaniny 63 g/m², která je laminována na ± 45°. VOP dosahuje mimořádné torzní tuhosti.
Na přání zákazníků je možné dodat model s již instalovanými servy nebo také ve verzi „Ready to Fly“. Další možností je zesílení modelu  pro SHOW létání např. v podobě dvojité uhlíkové tkaniny na křídle.

 

Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
2115 mm 1175 mm 36,3 dm2 1400 -1900g   400 -3400W Li-Pol 3 - 6S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace