Futaba R204GF-E S-FHSS/FHSS 4k přijímač


Výrobce :
Futaba
Sklad :
dostupné
Kód :
FUT5102555
1071,-Kč

Detailní popis

Čtyřkanálový přijímač Futaba přenosového systému S-FHSS/FHSS 2.4GHz bez telemetrie pro RC auta a lodě. Je určen pro všeobecné použití v menších modelech s elektrickým pohonem. Provozní stavy přijímače jsou signalizovány LED indikátorem.

Přenosový systém

Futaba S-FHSS 2.4GHz (režimy Normal a High Speed s velmi rychlou odezvou) nebo Futaba FHSS 2.4GHz (automatická detekce při zapnutí přijímače podle signálu ze vysílače, s nímž je přijímač spárován). Režim „Normal“ umožňuje použití jakýchkoliv serv (analogových i digitálních) nebo RC zařízení, vzhledem k tomu, že opakovací perioda servo signálů je 13,6 ms (opakovací frekvence 73,5 Hz). Režim „High Speed“ (Vysoká přenosová rychlost) může používat pouze digitální serva a většinu dalších zařízení, jako jsou regulátory otáček pro střídavé motory. Opakovací perioda servo signálů je 6,8 ms (opakovací frekvence 147 Hz).

Napájení

4,8-7,4 V (jmenovité napětí) – tj. např. 4-6 čl. NiMH, 2S LiPo, LiFe, Li-ion, BEC stabilizátory napájení v daném rozsahu napětí.

Anténa

Přijímač je vybaven vestavěnou anténou – vzhledem k omezenému dosahu (max. 70 m) je určen výhradně pro modely poháněné elektromotorem, nesmí být používán v modelech se spalovacím motorem.

Výstupy přijímače, kanálové režimy

Přijímač je vybaven zdířkami pro standardní konektory Futaba (s výstupkem), do nichž je možno samozřejmě zasouvat i konektory UNI (=JR/Graupner, Hitec) bez bočního výstupku.

Kanálové výstupy (PWM): R204GF-E nabízí 4 klasické PWM kanály.

Telemetrie

R204GF-E neumožňuje přenos telemetrie.

Sada přijímače obsahuje: přijímač R204GF-E, návod k obsluze.

Modulace/KódováníS-FHSS-2.4GHz,FHSS-2.4GHz
Počet kanálů4
FunkceFail-safe
Napájení (jmenovité napětí) 4,8 V,6 V,7,2 V,7.4V,6,6 V
Odběr bez serv [mA]30
Délka [mm]35.1
Šířka [mm]23.2
Výška [mm]9
Hmotnost [g]6

Příslušenství

TOP

4407 vypínač PROFI

dostupné
Kód: 1HI7432

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace