Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6 1:10 TQi RTR černý


Výrobce :
Traxxas
Sklad :
na dotaz
Kód :
TRA88096-4-BLK
19854,-Kč 20899,- Kč

Detailní popis

Expediční RC model auta Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6 1:10 TQi RTR. Replika skutečného auta se šesti koly, postavená na špičkovém šasi TRX-4. Detailní karoserie s množstvím chromových dílů a čirými okny. Model je již plně vybaven LED osvětlením.

Traxxas opět posunuje hranice a překonává všechny ostatní. Jedinečný RC model auta Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6 TQi RTR je věrnou, licencovanou replikou skutečné vozu G63.

Expediční RC model Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6, je postaven na šasi TRX-4. Všechny přednosti toho šasi, jako jsou portálové nápravy, čtyřbodové zavěšení, dálkově ovládané diferenciály, dálkově ovládaná dvourychlostní převodovka, vysoký úhel natočení kol a další, byly zachovány a navíc byla přidána další náprava. Unikátní náhon 6x6, tak bude v terénu nepřekonatelný. Výborné zpracování podtrhuje karoserie v černé, sametově bílé, nebo tmavě šedé metalíze. Věrně zpracovaná karoserie zachovává všechny detaily, včetně množství chromových dílů. Novinkou jsou čirá okna, která dotvářejí 3D vzhled RC modelu.

Maketové zpracování

Přední a zadní nájezdová hrana je opatřena přesně opracovanými hliníkovými pláty, které úžasně vypadají a zároveň slouží jako ochrana podvozku. Korba RC modelu má výborně vypadající chromový rám, stejně jako skutečný vůz. Krásně tvarované chromové nárazníky, boční stupačky, zrcátka, kliky a další detaily podtrhují vzhled modelu. Nový rozměr realističnosti dodávají čirá okna.

Pevný ocelový rám

Speciálně konstruované šasi TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 tvoří ocelové profily pevně spojené příčnými nosníky. Přidané příčné výztuhy zaručují tuhost a odolnost proti kroucení, i u takto dlouhého modelu. Blatníky připevněné k rámu zabraňují pronikání nečistot a přidávají modelu na autentičnosti.

Náhon 6x6

Další náprava zvyšuje trakci pro překonávání překážek, které by jinak nebylo možné zdolat. S pohonem 6x6 se nyní dostanete i do těch nejstrmějších svahů a zdoláte všechny výzvy, které cestou potkáte.

LED osvětlení

TRX-6 Mercedes 6x6 je již vybaven kompletním osvětlení. Stačí jen zapnout model a nechat se unést úžasnými večerními vyjížďkami. LED osvětlení nejen skvěle vypadá, ale je také funkční a perfektně nasvítí cestu.

Nápravy s nápravovou převodovkou

Šasi TRX-6 používá portálové nápravy s nápravovou převodovkou. Nápravová převodovka zvyšuje světlou výšku, snižuje namáhání diferenciálů, převodovky, kardanových hřídelí a dále se snižuje torzní síla - model se méně naklápí

Zatáčení předních kol je možné o úhel 45°, řízení je zajištěno servem Traxxas 2075X s kovovými převody. Díky novému šasi dosáhl model skvělého nájezdového úhlu.

Dvoustupňová převodovka

Model je vybaven dvoustupňovou převodovkou. Změna převodového stupně se ovládá červeným kolébkovým přepínačem na vysílači. Toto řešení dělá z podvozku TRX-6 velmi všestranný model, který dokáže jezdit pomalu i rychle - jak zrovna potřebujete.

Uzamykatelné diferenciály

Uzávěrky diferenciálů jsou nezávisle řízeny 2 servy (diferenciály obou zadních náprav jsou řízeny společně). Síla ze serv je přenášena pomocí bovdenů do diferenciálů. Uzávěrky se řídí tří-polohovým přepínačem na vysílači a poskytují následující kombinace:

 • Všechny diferenciály jsou otevřeny
 • Uzavřen je pouze přední diferenciál
 • Uzavřeny jsou všechny diferenciály
Olejové tlumiče GTS

Šest olejem plněných tlumičů GTS poskytuje hladké tlumení a perfektní jízdní vlastnosti. Hliníková těla tlumičů jsou opatřena maticí, pro nastavení předpětí pružin. Speciálně navržené pružiny umožňují nezávislí pohyb obou zadních náprav, čím je dosaženo maximální trakce.

Kola Mercedes 2.2"

Stejně jako celý RC model i kola jsou zpracovaná do nejmenších detailů. Stylový červený proužek a znak Mercedes nechybí na žádném z šesti kol. Na discích jsou nalepené měkké pneumatiky S1 určené do všech typů terénů. Standardní unášeč 12 mm hex.

Stejnosměrný regulátor

Srdcem modelu Traxxas je stejnosměrný elektronický regulátor XL-5 HV. Regulátor je určen pro napájení 2-článkovým, nebo 3-článkovým LiPo akumulátorem. Model lze rovněž napájet i 6-7-článkovými NiMH akumulátory. Jednoduchá volba jízdních režimů a dalšího nastavení, pomocí tlačítka EZ-SET. Indikace stavu regulátoru LED diodou. LVD ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru. Tepelná ochrana. Vodě-odolná* konstrukce.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jízdních režimů:

 1. Sport: Jízda vpřed, brzda a zpátečka
 2. Race: Jízda vpřed a brzda. Zpátečka není k dispozici
 3. Training: Jízda vpřed omezena na 50% výkon, brzda 100% a zpátečka omezena na 50%. tento režim je vhodný pro děti
 4. Trail: Jízda vpřed, brzda, zpátečka. Ovládání v blízkosti neutrálu je velmi jemné
 5. Crawl: Jízda vpřed, brzda v neutrálu a rovnou zpátečka.
Motor Titan 21T

Model pohání stejnosměrný motor Titan 21T 550. Motor poskytuje hladký chod již od nízkých otáček. Pro lepší chlazení je v motoru integrována vrtulka vhánějící vzduch k rotoru.

Servo řízení

Řízení modelu zajišťuje digitální servo Traxxas 2075X high-torque, s momentem 9 kg.cm. Servo je vybaveno dvěma kuličkovými ložisky na hřídeli tisícihranu a kovovými převody pro maximální odolnost. Voděodolná* konstrukce.

Serva převodovky a diferenciálů

Model je vybaven celkem třemi voděodolnými* mikro servy 2065 s momentem 2.5 kg.cm. Dvě serva nezávisle ovládají uzávěrky předního a zadního diferenciálu. Třetí servo pak zajišťuje řazení dvoustupňové převodovky.

Čtyř-kanálová RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth

Čtyř-kanálový vysílač je kromě přesného a spolehlivého řízení, vybavena také slotem pro umístění Bluetooth modulu (prodává se samostatně). Bluetooth modul umožní spojit RC model s přehlednou grafickou aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do Smartphonu.

Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link umí zobrazit telemetrická data, která poskytuje model v reálném čase, například rychlost, otáčky, teplotu, napětí baterie a náklon modelu. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Možnosti telemetrie se liší dle jednotlivých modelů. Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla. Kompatibilní díly telemetrie s tímto modelem naleznete v sekci "Příslušenství - Telemetrie". Více informací o instalaci telemetrie zde.

Telemetrie - náklon modelu

Pomocí bezdrátového Bluetooth modulu (prodává se samostatně) a aplikace Traxxas link app, je možné sledovat náklon modelu na vašem telefonu. Pro zobrazení další telemetrie (napětí baterie, otáčky, teplota) je nutná montáž telemetrických čidel.

Přijímač Traxxas TQi

RC přijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetrií pro vysílače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párování pomocí tlačítka. Indikace stavu LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3-osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.

5-ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí / teplota).

Dále lze k 4-pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-6 Mercedes G63
 • Model je kompletně sestaven a připraven k jízdě
 • Náhon 6x6
 • Dálkově řízené uzávěrky diferenciálů
 • Dálkově řízená dvoustupňová převodovka
 • Portálové nápravy s převodovkou
 • Výkonný stejnosměrný motor Traxxas Titan 21T
 • Stejnosměrný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV s speciálními režimy
 • Zatáčení předních kol o 45° na obě strany
 • Optimalizovaná geometrie omezující bump-steer efektu (změně sbíhavosti kol v závislost na světlé výšce)
 • Pneumatiky pro vynikající přilnavost k povrchu
 • Licencovaná detailně provedená karosérie
 • Čirá skla
 • Funkce tempomatu
 • Dlouhá doba jízdy - s LiPo akumulátorem 11.1 V 5000 mA až 2 hodiny

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.


Charakteristika

Expediční RC model auta Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6 1:10 TQi RTR. Replika skutečného auta se šesti koly, postavená na špičkovém šasi TRX-4. Detailní karoserie s množstvím chromových dílů a čirými okny. Model je již plně vybaven LED osvětlením.

Balení obsahuje kompletně sestavený model Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6 TQi RTR, v měřítku 1:10, s hotovou karoserií vybavenou kompletním LED osvětlením a nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Titan 21T 550, regulátor XL-5HV, servo řízení 2075X, 3x servo 2065 uzávěrek diferenciálů a převodovky, 5-kanálový přijímač TQi. Vysílač Traxxas TQi 4-kanálový bez nainstalovaného Bluetooth modulu. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.


Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 6x6 TQi RTR, v měřítku 1:10, s hotovou karoserií vybavenou kompletním LED osvětlením a nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Titan 21T 550, regulátor XL-5HV, servo řízení 2075X, 3x servo 2065 uzávěrek diferenciálů a převodovky, 5-kanálový přijímač TQi. Vysílač Traxxas TQi 4-kanálový bez nainstalovaného Bluetooth modulu. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.


Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo

Model lze provozovat na 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor. Pro běžné ježdění plně dostačuje 2 článkový LiPo akumulátor (7.4 V). Pro provoz s vyšším rozsahem rychlostí lze použít 3 článkový LiPo akumulátor.

 • Pro běžné ježdění 2S LiPo akumulátor Traxxas 7.4 V 5000 mAh
 • Pro běžné ježdění a maximální dobu jízdy 2S LiPo akumulátor Traxxas 7.4 V 7600 mAh
 • Pro náročné uživatele a vysoký rozsah rychlostí 3S LiPo akumulátor Traxxas 11.1 V 4000 mAh
Doporučené akumulátory NiMH

NiMH akumulátory nejsou náročné na přesné zacházení a jsou tudíž vhodné pokud RC model auta provozují děti (NiMH akumulátor se nezničí úplným vybitím). NiMH akumulátory však mají nižší kapacitu a vyšší hmotnost, takže doba jízdy bude o něco kratší.

 • Pro běžné ježdění akumulátor NiMH 8.4 V 3000 mAh
 • Pro maximální dobu jízdy akumulátor NiMH 8.4 V 5000 mAh
Doporučené nabíječe Traxxas

Univerzálními nabíječi Traxxas lze nabíjet akumulátory Traxxas typu LiPo a NiMH. Nabíječe Traxxas představují jednoduchý a bezpečný způsob nabíjení akumulátorů. Společnost Traxxas využívá jedinečný systém iD, díky tomu máte vždy jistotu, že vše jednoduše a bezpečně zapojíte. V konektoru akumulátoru je integrovaný čip, který nabíječ Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všechny parametry nabíjení akumulátoru. Více informací zde.

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 3S LiPo

 • Nabíječ Traxxas EZ-Peak 50W s jedním výstupem
 • Nabíječ Traxxas EZ-Peak 2x50W se 2 výstupy

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 4S LiPo

 • Nabíječ Traxxas EZ-Peak 75W s jedním výstupem
 • Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 100W s jedním výstupem a možností BlueTooth připojení k telefonu
 • Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 2x100W se 2 výstupy a možností BlueTooth připojení k telefonu
Bezdrátové spojení s telefonem

Doplněním Bluetooth modulu do vysílače, získáte funkci bezdrátového spojení RC modelu s aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do telefonu. Pro upevnění telefonu na vysílač doporučujeme držák telefonu.

Přehledná grafická aplikace umožňuje jednoduché nastavení modelu. V aplikace lze rovněž zobrazit telemetrii, kterou model poskytuje. Možnosti telemetrie pro konkrétní modely jsou uvedeny v našem blogu Telemetrie do RC modelů Traxxas.

Naviják

Naviják je nedílnou součástí každého expedičního modelu, který Vás vytáhne z každého terénu. Originální naviják Traxxas je přesně, v měřítku navržen pro modely TRX. Naviják je řízen dálkovým ovladačem a vyvine tažnou sílu až 4.5 kg. Pro instalaci navijáku je nutné doplnit tuningový nárazník - (více v popisu u položky).

Pro Scale osvětlení - multifunkční

Instalací modulu Pro Scale získáte všechny realistické funkce jako na skutečném autě (funkční brzdová a zpátečková světla, funkční směrovky a výstražná světla, nastavitelná intenzita světlometů). Možnost dálkového ovládání osvětlení pomocí telefonu přes Bluetooth modul. Instalace osvětlení na model G63 vyžaduje modul Pro Scale a instalační sadu.

Osvětlení blatníků

Pro kompletní nasvícení modelu doporučujeme model vybavit LED osvícením blatníků. LED diody v blatnících perfektně nasvítí povrch pod modelem, díky tomu vždy zvolíte vhodnou cestu pro překonání překážek. Kompletní osvícení blatníků vyžaduje Traxxas LED osvětlení blatníků a Traxxas osvětlení blatníků zadní nápravy TRX-6.

Doporučené tuningová serva, nutné při použití volitelných doplňků (zvýšení váhy modelu)

Modely TRX jako jedeny z nejvíce uživatelsky upravovaných modelů, často vlivem doplňků nabírá i 1-2 kg na váze. Při navýšení váhy modelu je nutné modifikovat komponenty a použít silnější servo (například Traxxas servo 2250 24kg.cm MG voděodolné nebo Traxxas servo 2255 29kg.cm BL MG voděodolné). Silnější servo je vždy nutné zapojit přes externí Traxxas zdroj BEC (sada).

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta Traxxas potřebujete lepidlo na šrouby, kvalitní lepidlo na pneumatiky, silikonový olej do tlumičů a sadu šroubováků. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro auta.

Lepidlem na šrouby se zakápne závit nebo hlavička šroubu, čímž dojde k jeho fixaci a vibrace způsobené jízdou nedovolí povolení šroubového spoje. Lepidlo na šrouby má speciální složení, které umožňuje snadné povolení šroubového spoje přiměřeným momentem, aniž by došlo k poškození hlavy šroubu. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo, takto zalepený šroub by mohlo být nemožné vůbec povolit!

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo - to po zatvrdnutí není pružné a kolem ráfků by se postupně vytvářely praskliny v pneumatice!

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají tzv. opravné sady. V nabídce tuningových dílů se dodávají ke všem tlumičům pístnice s extrémně tvrdým povlakem TiN (nitrid titanu). Pístnice s povrchem TiN snadno poznáte podle zlato-zelené barvy.

Příslušenství

TOP

Nabíjecí kabel s banánky - Traxxas

dostupné
Kód: FO-LGL-CLTRX
170,-Kč 179,-Kč

TOP

Traxxas silikonová vazelína 5ml

dostupné
Kód: TRA1647
75,-Kč 79,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

TOP

Traxxas bílá lithiová vazelína 5ml

dostupné
Kód: TRA5148
104,-Kč 109,-Kč

TOP

Traxxas nabíječ EZ-Peak Plus 50W

dostupné
Kód: TRA2970G
1519,-Kč 1599,-Kč

TOP

Traxxas nabíječ EZ-Peak Dual 2x50W

dostupné
Kód: TRA2972G
3039,-Kč 3199,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

TOP
18,-Kč 18,-Kč

TOP

Traxxas silikonová vazelína 20ml

dostupné
Kód: TRA5041
351,-Kč 369,-Kč

TOP

Traxxas nabíječ EZ-Peak Live 100W

dostupné
Kód: TRA2971G
3039,-Kč 3199,-Kč

436,-Kč 459,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

TOP

Traxxas konverzní adaptér iD konektoru

dostupné
Kód: TRA2938X
351,-Kč 369,-Kč

TOP

Sada šroubů nerez: Traxxas TRX-4

na dotaz
Kód: DYNH1004
1120,-Kč 1179,-Kč

TOP
5129,-Kč 5399,-Kč

TOP

Traxxas nůžky na karosérie rovné

dostupné
Kód: TRA3431
303,-Kč 319,-Kč

TOP

Traxxas nůžky na karosérie zahnuté

dostupné
Kód: TRA3432
303,-Kč 319,-Kč

TOP
845,-Kč 889,-Kč

TOP

Traxxas tester LiPo akumulátorů

dostupné
Kód: TRA2968X
949,-Kč 999,-Kč

712,-Kč 749,-Kč

1899,-Kč 1999,-Kč

1899,-Kč 1999,-Kč

731,-Kč 769,-Kč

949,-Kč 999,-Kč

541,-Kč 569,-Kč

1662,-Kč 1749,-Kč

TOP

Traxxas rukojeť šroubováku velká

na dotaz
Kód: TRA8720
275,-Kč 289,-Kč

TOP
246,-Kč 259,-Kč

3134,-Kč 3299,-Kč

TOP
180,-Kč 189,-Kč

142,-Kč 149,-Kč

303,-Kč 319,-Kč

TOP

Traxxas pracovní podložka 91x51cm

na dotaz
Kód: TRA3426
1139,-Kč 1199,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

TOP
104,-Kč 109,-Kč

TOP
208,-Kč 219,-Kč

2944,-Kč 3099,-Kč

TOP

Traxxas sada nářadí

na dotaz
Kód: TRA2748R
180,-Kč 189,-Kč

Náhradní díly

TOP

Traxxas trubička antény

dostupné
Kód: TRA1726
43,-Kč 45,-Kč

TOP

Traxxas podložka teflon 5x8x0.5mm (20)

dostupné
Kód: TRA1985
75,-Kč 79,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

TOP

Traxxas čepice antény

dostupné
Kód: TRA1926
75,-Kč 79,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

TOP

Traxxas kulový čep dlouhý (6)

dostupné
Kód: TRA2742
123,-Kč 129,-Kč

66,-Kč 69,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

113,-Kč 119,-Kč

TOP

Traxxas dutý kulový čep (sada)

dostupné
Kód: TRA5355
142,-Kč 149,-Kč

TOP

Traxxas uložení tlumičů: Jato

dostupné
Kód: TRA5529
113,-Kč 119,-Kč

TOP

Traxxas pastorek 11T 32DP 3.17mm

na dotaz
Kód: TRA6747
113,-Kč 119,-Kč

TOP

Traxxas převody serva: 2065

dostupné
Kód: TRA2064
123,-Kč 129,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

683,-Kč 719,-Kč

TOP

Traxxas nástrčný klíč plast

dostupné
Kód: TRA5475
85,-Kč 89,-Kč

208,-Kč 219,-Kč

TOP
123,-Kč 129,-Kč

2944,-Kč 3099,-Kč

1424,-Kč 1499,-Kč

TOP

Traxxas silikonová vazelína 20ml

dostupné
Kód: TRA5041
351,-Kč 369,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

TOP

Traxxas pružina tlumiče GTS #0.45 (2)

dostupné
Kód: TRA8041
180,-Kč 189,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

TOP

Traxxas krabička přijímače: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8224
351,-Kč 369,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

104,-Kč 109,-Kč

303,-Kč 319,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

113,-Kč 119,-Kč

113,-Kč 119,-Kč

TOP

Traxxas lože serva řízení: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8239
180,-Kč 189,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

TOP
237,-Kč 249,-Kč

170,-Kč 179,-Kč

TOP

Traxxas servisní sada spojky: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8254
351,-Kč 369,-Kč

TOP

Traxxas lože baterie: TRX-4

na dotaz
Kód: TRA8226
180,-Kč 189,-Kč

199,-Kč 209,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

351,-Kč 369,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

TOP

Traxxas zadní spojovačka 5x121mm (2)

dostupné
Kód: TRA8245
208,-Kč 219,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

TOP

Traxxas servo 2065A voděodolné

dostupné
Kód: TRA2065A
883,-Kč 929,-Kč

TOP
740,-Kč 779,-Kč

TOP
123,-Kč 129,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

TOP

Traxxas ozubená kola diferenciálu

dostupné
Kód: TRA8282
579,-Kč 609,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

208,-Kč 219,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

TOP

Traxxas díly tlumiče GTS (2)

dostupné
Kód: TRA8264
151,-Kč 159,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

436,-Kč 459,-Kč

TOP
151,-Kč 159,-Kč

TOP

Traxxas ozubená kola převodovky

dostupné
Kód: TRA8285
303,-Kč 319,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

TOP

Traxxas hřídele převodovky: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8292
351,-Kč 369,-Kč

408,-Kč 429,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

75,-Kč 79,-Kč

TOP

Traxxas čelní ozubené kolo 45T 32DP

dostupné
Kód: TRA8053
104,-Kč 109,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

303,-Kč 319,-Kč

TOP
303,-Kč 319,-Kč

TOP

Traxxas skříň zadní nápravy: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8242
303,-Kč 319,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

TOP

Traxxas tlumič GTS (2)

dostupné
Kód: TRA8260
1139,-Kč 1199,-Kč

TOP

Traxxas servisní sada tlumiče GTS

dostupné
Kód: TRA8262
151,-Kč 159,-Kč

TOP
123,-Kč 129,-Kč

TOP
351,-Kč 369,-Kč

208,-Kč 219,-Kč

351,-Kč 369,-Kč

TOP
303,-Kč 319,-Kč

TOP

Traxxas deska motoru: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8290
104,-Kč 109,-Kč

TOP

Traxxas krabička převodovky: TRX-4

dostupné
Kód: TRA8291
351,-Kč 369,-Kč

TOP
2374,-Kč 2499,-Kč

579,-Kč 609,-Kč

1614,-Kč 1699,-Kč

199,-Kč 209,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

TOP
199,-Kč 209,-Kč

151,-Kč 159,-Kč

3799,-Kč 3999,-Kč

1757,-Kč 1849,-Kč

TOP

Traxxas sloupky karosérie

dostupné
Kód: TRA8115
123,-Kč 129,-Kč

436,-Kč 459,-Kč

85,-Kč 89,-Kč

TOP

Traxxas zpětná zrcátka, stěrače

dostupné
Kód: TRA8817
208,-Kč 219,-Kč

TOP

Traxxas koncovky výfuku

na dotaz
Kód: TRA8818
436,-Kč 459,-Kč

408,-Kč 429,-Kč

TOP

Traxxas nárazník (přední a zadní)

dostupné
Kód: TRA8820
303,-Kč 319,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

104,-Kč 109,-Kč

TOP

Traxxas čep se závitem 3x10mm (6)

dostupné
Kód: TRA8221
104,-Kč 109,-Kč

TOP

Traxxas LED osvětlení: TRX-4 G-500

na dotaz
Kód: TRA8899
1472,-Kč 1549,-Kč

TOP
180,-Kč 189,-Kč

531,-Kč 559,-Kč

237,-Kč 249,-Kč

TOP

Traxxas maketové doplňky: TRX-6 G63

dostupné
Kód: TRA8815X
351,-Kč 369,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

3704,-Kč 3899,-Kč

4084,-Kč 4299,-Kč

TOP

Traxxas přední maska: TRX-4 G 63

dostupné
Kód: TRA8827
474,-Kč 499,-Kč

TOP

Traxxas blatníky: TRX-6 G 63

dostupné
Kód: TRA8828
474,-Kč 499,-Kč

TOP

Traxxas podélníky šasi 590mm (pár)

dostupné
Kód: TRA8829
1044,-Kč 1099,-Kč

TOP

Traxxas příčníky šasi

dostupné
Kód: TRA8830
237,-Kč 249,-Kč

TOP

Traxxas spojovačka ocelová 5x95mm (2)

dostupné
Kód: TRA8831
208,-Kč 219,-Kč

TOP

Traxxas spojovačka ocelová 5x76mm (2)

dostupné
Kód: TRA8832
180,-Kč 189,-Kč

TOP

Traxxas zadní nárazník

dostupné
Kód: TRA8834
151,-Kč 159,-Kč

TOP

Traxxas spodní kryt: TRX-6 G 63

dostupné
Kód: TRA8835
531,-Kč 559,-Kč

TOP

Traxxas Axle housing, rear (6X6)

dostupné
Kód: TRA8837
303,-Kč 319,-Kč

TOP

Traxxas bowden uzávěrky 274mm

dostupné
Kód: TRA8841
351,-Kč 369,-Kč

123,-Kč 129,-Kč

TOP
123,-Kč 129,-Kč

TOP

Traxxas kryt zadního diferenciálu

dostupné
Kód: TRA8847
151,-Kč 159,-Kč

TOP
436,-Kč 459,-Kč

TOP

Traxxas teleskopické hřídele

dostupné
Kód: TRA8850
104,-Kč 109,-Kč

TOP

Traxxas samolepky: Mercedes-Benz G 63

dostupné
Kód: TRA8826
351,-Kč 369,-Kč

TOP

Traxxas kryt diferenciálu černý

dostupné
Kód: TRA8280A
123,-Kč 129,-Kč

TOP
4084,-Kč 4299,-Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace