E-flite Cargo EC-1500 1.5m SAFE Select BNF Basic


Výrobce :
E-Flite
Sklad :
dostupné
Kód :
EFL5750
12444,-Kč 13099,- Kč

Detailní popis

RC model letadla na dálkové ovládání E-flite® EC-1500 Twin o rozpětí 1,5m je dvoumotorový transportní stroj, který pohání dva střídavé motory s 5-listými protiběžnými vrtulemi. Má vztlakové klapky, podvozek s řiditelným kolem, osvětlení LED diodami a přiloženy jsou lyže pro start na sněhu. Dále funkční nákladové dveře a přiloženy jsou samolepky pro možnost doplnění na model a příslušnosti k letectvu, armádě, pobřežní hlídce, námořní pěchotě nebo námořnictvu.

E-flite® EC-1500 Twin má novátorskou konstrukci, která nabízí jedinečné zážitky díky širokému rozpětí rychlostí letu a v možnostech letových režimů s danými možnostmi letové obálky. Design je inspirován transportními a dopravními dvoumotorovými letouny, nabízí ale takové možnosti využití, kdy může létat jako cvičný model s vysokým rozsahem rychlostí a nízkou minimální rychlostí s ochranou letové obálky SAFE, či jako sportovní model s běžnou letovou obálkou základní akrobacie nebo jako agresívní stroj na hranicích 3D akrobacie! To umožňuje jednak výkonný pohon dvou střídavých motorů s 5-ti listými protiběžnými vrtulemi a rovněž i pečlivý návrh draku modelu s velkou plochou křídla s vhodným profilem a velkými vícedílnými klapkami.

Víceúčelovost využití modelu podtrhuje i volba podvozku, se kterým můžete létat na travnatém i hůře upraveném povrchu, s přiloženými lyžemi lze létat na sněhu a když budete chtít, můžete si dokoupit plováky EFLA550 a létat na vodní ploše. A co víc, model má nainstalováno osvětlení LED, funkční nákladní dveře a přiloženy samolepky pro určení modelu k letectvu, armádě, pobřežní hlídce, námořní pěchotě, námořnictvu a dalším složkám.

Jedinečné schopnosti

Uletí s ním začátečník a uspokojí i náročného pilota. Má osvětlení LED a sklápěcí dveře nákladového prostoru. Můžete mu dát kameru, namontovat lyže na sníh nebo si objednat a namontovat plováky. Létejte na dráze, na sněhu a na vodě.

Možnosti konfigurace křídla

Funkční vztlakové klapky jsou dělené a můžete mít proto větší plochu klapek nebo křidélek. Nebo si můžete namixovat křidélka na klapky a mít křidélka po celém rozpětí křídla. Obratnost modelu je pak nesrovnatelně větší a z modelu je pak akrobat se dvěma motory.

Kompatibilní s 3S a 4S LiPol

V modelu jsou nainstalovány dva vysoce výkonné střídavé motory s 5-listými protiběžnými vrtulemi a dva střídavé regulátory s Y kabelem a konektorem EC5, které jsou kompatibilní s 3S 3200–6400 mAh LiPol baterií, která zcela postačuje pro běžné sportovní létání. Pokud chcete využít plně schpnosti modelu, použijte LiPol baterii 4S s konektorem EC5 nebo IC5 pro visení a pokročilou akrobacii.

Funkční nákladní dveře

Nainstalované servo ovládá nákladní dveře, které mají rozměr 65 x 107mm a nákladový prostor 65 x 107 x 323mm. Lze jej využít k přepravě a výsadku užitečného nákladu, jako např. padáků, bonbónů, výsadku a podobně.

Řízení modelu

V modelu je nainstalováno celkem 8 serv, na kormidlech mají kovové převody, kormidla mají spolehlivé závěsy a řízené přední kolo má vlastní servo. Samostatný BEC zajišťuje spolehlivé napájení palubní soustavy.

Osvělení LEd diodami

Realistická LED přistávací, navigační a blikající světla LED jsou nainstalována ve výrobě a napájena z letové baterie.

Všestranné možnosti díky příslušenství

S modelem Cargo EC-1500 lze startovat z nejrůznějších povrchů nebo ze sněhu pomocí přiložených lyží. Můžete si také nainstalovat volitelnou sadu plováků EFLA550 (prodává se samostatně) pomocí přiloženého montážního příslušenství a létat na vodní ploše.

Snadná a rychlá montáž

Pro konečnou montáž nepotřebujete žádné lepidlo a EC-1500 můžete mít připraven k letu dříve, než nabijete baterii! Dvou-dílné křídlo s inovativním Hands-free připojením konektorů lze snadno demontovat pro pohodlné skladování a přepravu. Používají se křídlové šrouby které dotáhnete rukou, takže k montáži / demontáži v terénu nejsou zapotřebí žádné nástroje.

Velký, lehký a odolný

Nenechte se zmást rozpětím křídla 1,5m, díky křídlu o velké ploše, mohutnému trupu a rozměrným ocasním plochám s vysokou směrovkou je EC-1500 větší, než by se mohlo zdát. Stále je však lehký a extrémně odolný, a to díky kompozitnímu lehkému a tuhému materiálu EPO, ze kterého je model vyroben.

Možnost výběru markingu

Přiložený obtiskový arch vám umožní přizpůsobit si zbarvení modelu svým představám. K dispozici jsou samolepky civilního letectva, armády, pobřežní stráže, námořní pěchoty i námořnictva.

Nainstalujte si do modelu vlastní kameru

Magneticky zajištěný nos trupu lze snadno odejmout a nainstalovat si sportovní kameru (GoPro® a pod.) pro záznam letu modelu (kamery nejsou v balení). Můžete také nainstalovat samostatnou FPV kameru do montážního prostoru v horní části magneticky jištěného horního krytu nad kabinou (FPV kamera / VTX nejsou v balení).

Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum AR636A je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select™:
 • Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
 • Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
 • Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
Vlastnosti RC modelu letadla E-flite Cargo EC-1500
 • Unikátní konstrukce modelu pro pomalý maketový let, sportovní létání i agresivní 3D akrobacii
 • V balení jsou lyže pro létání v zimě na sněhu
 • Pomocí přiložených montážních součástí a volitelné sady plováků EFLA550 můžete vzlétat z vody
 • Výkonný střídavý pohon je kompatibilní s 3S až 4S LiPol baterií s kapacitou 3200–6400 mAh
 • Při použití baterie 4S je dostatek výkonu pro 3D akrobacii a visení!
 • Dělené klapky lze spojit plastovým páskem současně k sobě nebo vnější část ke křidélkům
 • Servem ovládané nákladní dveře (65 x 107 mm) s vnitřní hloubkou 323 mm
 • 8 nainstalovaných serv, 7 s kovovými převody, jedno s nylonovými
 • Řiditelné příďové kolo a samostatný spínaný BEC pro spolehlivý řídicí systém
 • Nainstalovaný 6-kanálový přijímač 2,4GHz Spektrum™ s technologií DSMX®
 • Bezkonkurenční stabilita a přesnost technologie AS3X® pro plynulejší let
 • Nainstalované LED přistávací, navigační a blikající světla
 • Magneticky zajištěný kryt přídě trupu lze odejmout pro snadnou instalaci volitelné kamery
 • Kameru lze umístit i do prostoru nad kabinou pod odnímací kryt
 • Na povrchu jsou značeny linie panelů a maketové detaily
 • Přiloženy samolepky pro určení markingu letadla
 • Při montáži nejsou zapotřebí nástroje, šrouby s velkou hlavou se utáhnou rukou
 • Není třeba zapojovat pracně konektory, připojení křídla hands-free
 • Velmi lehký a extrémně odolný, kompozitní zesílený drak z hmoty EPO

Charakteristika

RC model letadla Cargo EC-1500 o rozpětí 1,5m pohání dva střídavé motory s 5-listými vrtulemi. Vztlakové klapky, podvozek s řiditelným kolem, osvětlení LED, přiloženy jsou lyže pro start na sněhu. Má i funkční nákladové dveře a samolepky pro doplnění markingu. Nainstalován přijímač Spektrum.

Hotové díly modelu s nainstalovanou elektronikou: 6-kanálový přijímač Spektrum™ AR636, 2 ks střídavé motory 650Kv BL, 2 ks střídavé regulátory 40A s Y kabelem s konektorem EC5, 7ks serva MG 9g, 1 ks servo 9g, manuál.


Obsah balení

Hotové díly modelu s nainstalovanou elektronikou: 6-kanálový přijímač Spektrum™ AR636, 2 ks střídavé motory 650Kv BL, 2 ks střídavé regulátory 40A s Y kabelem s konektorem EC5, 7ks serva MG 9g, 1 ks servo 9g, manuál.


Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete minimálně 6 kanálový vysílač Spektrum, pohonný LiPo akumulátor 11.1 V 3200 – 5000 mAh s konektorem IC5 a adekvátní nabíječ na pohonný LiPo akumulátor. Pro vyšší výkon lze model provozovat i na 4-článkové LiPo akumulátory, pro běžný provoz ale plně postačuje použití 3-článkového LiPo akumulátoru.

Příslušenství

TOP

EC3 konektor samec + samice (2 páry)

dostupné
Kód: FO-FS-EC3/02
123,-Kč 129,-Kč

TOP
303,-Kč 319,-Kč

TOP

Nabíjecí kabel s banánky - EC3

na dotaz
Kód: FO-LGL-CLEC3
180,-Kč 189,-Kč

TOP

Digitální otáčkoměr Micro

dostupné
Kód: HAN156
1073,-Kč 1129,-Kč

TOP

Suchý zip oboustraný šířky 20mm (50cm)

dostupné
Kód: GF-1471-001
104,-Kč 109,-Kč

180,-Kč 189,-Kč

TOP

E-flite Apprentice S 15e - plováky

dostupné
Kód: EFLA550
2013,-Kč 2119,-Kč

TOP

Suchý zip samolepicí šířky 20mm (50cm)

dostupné
Kód: GF-1470-001
94,-Kč 99,-Kč

TOP
1044,-Kč 1099,-Kč

1320,-Kč 1389,-Kč

TOP

Vteřinové lepidlo střední 20g

dostupné
Kód: FS-G02/20
123,-Kč 129,-Kč

218,-Kč 229,-Kč

TOP

Speed Epoxy II 4 min 28g

na dotaz
Kód: DM-AD67
180,-Kč 189,-Kč

TOP

Dynamite tester LiPol baterií s alarmem

dostupné
Kód: DYNF0002
322,-Kč 339,-Kč

TOP
11684,-Kč 12299,-Kč

864,-Kč 909,-Kč

TOP

Spektrum Smart nabíječ S1200 1x200W DC

dostupné
Kód: SPMXC1000
1899,-Kč 1999,-Kč

TOP

Spektrum Smart nabíječ S2100 2x100W AC

dostupné
Kód: SPMXC1010I
4274,-Kč 4499,-Kč

TOP

Spektrum konektor IC3 (pár)

dostupné
Kód: SPMXCA301
151,-Kč 159,-Kč

TOP

Spektrum konektor IC3 baterie (2)

dostupné
Kód: SPMXCA302
151,-Kč 159,-Kč

TOP

Spektrum konektor IC3 přístroj (2)

dostupné
Kód: SPMXCA303
151,-Kč 159,-Kč

TOP

Spektrum síťový zdroj 12-18V 30A 540W

dostupné
Kód: SPMXC10201I
3514,-Kč 3699,-Kč

TOP

Spektrum síťový zdroj 24V 16A 380W

dostupné
Kód: SPMXC10202I
2659,-Kč 2799,-Kč

TOP

Spektrum Smart Tester XBC100

dostupné
Kód: SPMXBC100
1244,-Kč 1309,-Kč

TOP

Spektrum Smart nabíječ S1500 1x500W DC

dostupné
Kód: SPMXC1050
3419,-Kč 3599,-Kč

TOP

Spektrum iX20 DSMX pouze vysílač, kufr

dostupné
Kód: SPMR20100EU
43034,-Kč 45299,-Kč

1804,-Kč 1899,-Kč

TOP

Spektrum Smart nabíječ S1100 1x100W AC

dostupné
Kód: SPMXC1080I
2507,-Kč 2639,-Kč

Náhradní díly

TOP

Spektrum servo A370 9g MG

dostupné
Kód: SPMSA370
436,-Kč 459,-Kč

TOP

Spektrum servo A332 9g MG

na dotaz
Kód: SPMSA332
322,-Kč 339,-Kč

TOP

Spektrum servo A332R 9g MG revers

na dotaz
Kód: SPMSA332R
322,-Kč 339,-Kč

1301,-Kč 1369,-Kč

TOP

E-flite trup: Cargo EC-1500

na dotaz
Kód: EFL5751
2013,-Kč 2119,-Kč

TOP

E-flite křídlo pravé: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5752
1443,-Kč 1519,-Kč

TOP

E-flite křídlo levé: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5753
1443,-Kč 1519,-Kč

465,-Kč 489,-Kč

TOP

E-flite kryt motoru: Cargo EC-1500

na dotaz
Kód: EFL5755
294,-Kč 309,-Kč

TOP

E-flite kryt trupu: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5757
436,-Kč 459,-Kč

TOP

E-flite výškovka: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5758
636,-Kč 669,-Kč

TOP

E-flite směrovka: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5759
579,-Kč 609,-Kč

TOP
636,-Kč 669,-Kč

TOP

E-flite sada táhel: Cargo EC-1500

na dotaz
Kód: EFL5761
379,-Kč 399,-Kč

TOP

E-flite sada lyží: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5762
265,-Kč 279,-Kč

493,-Kč 519,-Kč

TOP

E-flite sada osvětlení: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5764
265,-Kč 279,-Kč

436,-Kč 459,-Kč

TOP

E-flite samolepky: Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5768
579,-Kč 609,-Kč

TOP

E-flite BEC 3A 5V/6V

dostupné
Kód: EFLA950
636,-Kč 669,-Kč

TOP

E-flite motor střídavý BL15 650ot/V

dostupné
Kód: EFLM15650
1301,-Kč 1369,-Kč

TOP

E-flite vrtule 10x9" 5-listá levá

dostupné
Kód: EFLP10905BL
351,-Kč 369,-Kč

TOP

E-flite vrtule 10x9" 5-listá pravá

dostupné
Kód: EFLP10905BR
351,-Kč 369,-Kč

341,-Kč 359,-Kč

TOP
275,-Kč 289,-Kč

TOP

E-flite kužel V2 (2): Cargo EC-1500

dostupné
Kód: EFL5756B
303,-Kč 319,-Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace