F4U Corsair 1270mm ARF/EPP DYNAM


Výrobce :
DYNAM
Sklad :
dostupné
Kód :
DY8953PNP
7488,-Kč

Detailní popis

Špičková polomaketa legendární Americké stihačky F - 4U Corsair je vyrobena z odolné hmoty z EPP pěněný do formy s autentickou povrchovou úpravou.  Unikátně řešený  zatahovací podvozek a zabudovaná poziční světla.  Promyšlená konstrukce zajišťuje neuvěřitelnou kompaktnost celého modelu a ve spojení s vhodně zvoleným profilem na křidle, zajišťují modelu Corsair výborné letové vlastnosti a nezáludné chování v krkolomných obratech. Kompletně zabudovaná elektronika, výkonný střídavý elektromotor BM3720A-KV500, přesně lícující díly ocení zejména rekreační modeláři, kteří během 30 min. dokáží model připravit k letu.


Obsah stavebnice: hotový trup, křídlo, VOP a SOP vše vypěněno z EPP s povrchovou úpravou, 4x zabudované servo, elektrický zatahovací podvozek, el. motor, regulátor otáček 40A, vrtule, kužel.

 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1270mm 1066mm 30dm2 1560g   400W Li-Pol 2200-4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace