Revell EasyKit Lightning McQueen (1:24)


Výrobce :
Revell
Sklad :
na dotaz
Kód :
RVL67813
949,-Kč

Detailní popis

Plastikový model Revell 67813 - EasyKit auto Lightning McQueen v měřítku 1:24. Stavebnice obsahuje 46 dílků, délka 165 mm, obtížnost 2.

Jednoduchá stavebnice absolutní hvězdy všech filmů Auta od společnosti Disney. Díky jeho šikovnosti, oddanosti a sportovnímu chování si Blesk McQueen projezdil cestu rovnou do srdcí milionů malých i dospělých fanoušků.

  • Detailní podvozek
  • Napodobenina motoru
  • Potištěná kola
  • Součástí balení je i sada obtisků a samolepek

Stavebnice Revell Easy-Click

Zábava se skvělými výsledky pro všechny modeláře od 10 let. Inovativní systém easy-click je zárukou rychlého úspěchu: Barevné, precizně vyrobené díly spojíte jednoduše zacvaknutím a poté už jen celý model dotáhnete k dokonalosti pomocí samolepicích obtisků. Není potřeba nic barvit! Pokud však budete chtít vytvořit skutečně jedinečný model, není problém nanést na něj svůj vlastní nátěr. V návodu najdete doporučení jak na to s až pěti barevnými odstíny.

Nezapomeňte si dokoupit:

Příslušenství.


Charakteristika

Plastikový model Revell 67813 - EasyKit auto Lightning McQueen v měřítku 1:24. Stavebnice obsahuje 46 dílků, štětec, barvičky, délka 165 mm, obtížnost 2.

Akrylové barvičky, štětec, model auta.


Obsah balení

Akrylové barvičky, štětec, model auta.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace