SCA-1E 1976 FORD F150 truck RTR, červený (rozvor 324mm), Oficiálně licencovaná karoserie


Výrobce :
Carisma
Sklad :
na dotaz
Kód :
CARI77868
8249,-Kč 8249,- Kč

Detailní popis

Inovovaná verze předchozí generace podvozku SCA-1E. Stejně jako předchozí verze, i tato je osazena žebřinovém rámu na kterém naleznete pevné nápravy s uzamčenými diferenciály, CVD poloosy pro dosažení většího rejdu. O pohon se stará 35T stejnosměrný motor, který je spolu s převodovkou zárukou vysokého kroutícího momentu již od nízkých otáček.
Servo řízení je u této verze posazeno již na rámu, což dává přední nápravě větší možnost výkyvu a tudíž celkově lepší křížení náprav v těžkém terénu. Další novinkou je uložení pohonného akumulátoru nad přední nápravou, což oceníte převážně při strmých výjezdech, kde díky zatíženému předku model nebude mít tendenci se převracet. Elektronický regulátor je navržen přímo pro potřeby Crawler modelů s možností nastavení brzdy v neutrálu. Regulátor lze nastavit pro použití s NiMH i LiPo akumulátory.
Již v RTR setu naleznete pneumatiky osazené na beadlock discích o velikosti 1.9“
V tomto setu naleznete licencovanou karoserii Ford F-150, propracovanou do nejmenších detailů.

Balení obsahuje

  • sestavený model včetně lakované karoserie
  • AA alkalické baterky pro vysílač
  • USB nabíječka
  • 35 závitový stejnosměrný motor
  • Waterproof a LiPosafe elektronická regulace motoru s Crawler programem
  • 2,4 Ghz vysílač a přijímač
  • NiMH 7,2V sada 1400mAh
  

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace