Smart Trainer 1500mm EPP/ARF DYNAM


Výrobce :
DYNAM
Sklad :
dostupné
Kód :
DY8962
7152,-Kč

Detailní popis

Smart Trainer  je navržen především pro výuku létání s RC modely a nácviku základní akrobacie.  Právě proto je doba přípravy k letu velmi malá, vše je hotovo, model se sestaví s pomocí několika šroubů a můžete jít létat.

Konstrukce byla optimalizována pro dosažení co nejlepší kombinace stability, ovladatelnosti a trvanlivosti. Vyroben je z odolného a pružného materiálu Elapor, který je dostatečně tuhý a dobře opravitelný.

Podvozek je umístěn na samostatné plastové desce, která v případě nárazu nepoškodí trup.Polosymetrický profil křídla zvyšuje letové výkony, dvou křidélkové uspořádání zvyšuje možnosti nastavení a přesné nastavení výchylek.

K pohonu je zvolen střídavý motor s rotačním pláštěm  BM3720A-KV600   a 40A střídavý elektronický regulátor otáček. Vrtule je 11x5, optimalizována pro maximální tah a nízkou spotřebu proudu. K pohonu je doporučena 4 článková LiPol baterie 2200mAh. Prostor pro baterii je v místě těžiště, takže její velikost neovlivní zásadně polohu těžiště.

 

ARF set obsahuje: téměř hotový model se střídavým motorem, vrtulí, regulátorem otáček 40A, 4 servy 17g, sadu příslušenství, podvozek  a návod.

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1500mm 1300mm  45dm2 1800g    BM3720A-KV600 LiPol 2200/4S

 

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace