Sbach 342 / 3D 1250mm EPP/ARF DYNAM


Výrobce :
DYNAM
Sklad :
dostupné
Kód :
DY8945
6816,-Kč

Detailní popis

Krásná polomaketa  sestavena z dílů z EPP lisovaných do negativní formy. V ARF stavebnici dostáváte  skoro hotový 3D model s osazeným motorem  o výkonu 500W, 50 A regulátorem a  čtyřma servama. Výborné letové vlastnosti a snadné setavení celého modelu ocení zejména začínající piloti v motorovém létání a rekreační a 3D piloti, kteří hledají model na zadní sedačku auta. Stačí jenom nalepit vodorovnou ocasní plochu, přišroubovat křídlo k trupu, nasadit podvozek,namontovat vrtuli, upevnit a zapojit přijímač a vložit pohonný akumulátor. Podvozek je snadno odnímatelný, takže můžete model během okamžiku upravit pro vzlet z ruky a přistávání na břicho do trávy nebo naopak pro vzlet a přistání z asfaltové dráhy.

 

Stavebnice obsahuje: sestavený trup z nalepenou průhlednou kabinou a velkým odnímacím krytem pro snadné zasunutí pohonné baterie. Celý trup je z EPP s povrchovou úpravou,pod robustním plastovým krytem je zabudovaný el. motor o výkonu 500W, 50A regulátor a 2x serva pro VOP a SOP. Hotové křídlo z EPP s povrchovou úpravou a zabudovanými 2x servy pro řízení křidélek, podvozek,  vrtule 13x7, kužel, výškové a směrové kormidlo z EPP a obrázkový návod.

 

 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1250mm 1235mm 30dm 1200g   500W 2200/4s

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace