NANOPROTECH GNP Electronics Professional 150ml


Výrobce :
Nanoprotech
Sklad :
dostupné
Kód :
NP-070
429,-Kč

Detailní popis

Sprej NANOPROTECH GNP ELECTRONICS Professional je novou generací produktu Electric s vylepšeným složením roztoku. Byl eliminován zápach, mastnota a zbarvení. Nový Electronics tedy oceníte všude, kde mohl být Electric nevhodný kvůli své mastnotě a následnému ulpívání drobných prachových částic. Již při prvním vyzkoušení si můžete všimnout znatelných změn ve skupenství. Roztok Electronics je bezbarvý a nezapáchá po technickém oleji, přesto poskytuje 100% ochranu před vlhkostí a oxidací.

Sprej NANOPROTECH GNP ELECTRONICS Professional je ideální pro nízkonapěťovou elektroniku. Jeho velkou výhodou je, že roztok je bezbarvý a po aplikaci zcela vysychá, takže povrch není mastný a neulpívá na něm prach. Proto je vhodný zejména pro ošetření RC modelů, dronů, mobilních telefonů, fotoaparátů, elektrokol, el. koloběžek, PC, notebooků a pro další nízkonapěťovou elektroniku.

Jak funguje? Pokud není elektronika ošetřena, dochází k usazovaní vlhkosti, vzniku pórů a mikrotrhlin, což způsobuje oxidaci a zkrat. Sprej po aplikaci proniká do mikrotrhlin a zcela vytěsňuje vlhkost. Roztok navíc po aplikaci vyschne a nemůže se proto na něm lepit prach nebo jiné nečistoty. Tato ochrana působí po dobu jednoho roku!

Vlastnosti
  • Chrání před zkratem - elektrické součásti ošetřené NANOPROTECH Electronic budou zaizolovány tenkou vrstvou nanočástic, která je dokonale ochrání před vlhkostí. Pokud se do ošetřeného zařízení dostane voda, nedojde ke zkratu a jeho zničení.
  • Chrání před oxidací - při navlhnutí dochází v elektrických přístrojích k oxidaci, která postupně zařízení znehodnocuje. NANOPROTECH Electronic tomu však zabrání. Je možné jej dokonce aplikovat na již korodující povrch.
  • První pomoc pro utopenou elektroniku - když se dostane voda do elektrického přístroje, vede to k jeho rychlému zničení. Pokud není neošetřené zařízení vodou fatálně poškozeno, NANOPROTECH Electronic dokáže obnovit jeho funkci. Přihodí-li se Vám podobná situace, co nejdříve přístroj rozeberte a ošetřete sprejem.
  • Obnovuje kontakty - u starší elektroniky dochází často k přerušení kontaktů, nejčastěji z důvodu jejich oxidace nebo přítomnosti vlhkosti. Pokud se s podobným problémem setkáte, ošetřete narušené kontakty sprejem NANOPROTECH Electronic. Nanočástice pomohou zoxidované kontakty vyčistit a zprůchodnit, a tak prodlouží životnost přístrojů.
  • Chrání i v agresivním prostředí - všechny elektrické přístroje jsou ohroženy zejména v chemicky agresivním prostředí. To se projevuje obzvlášť při kontaktu se slanou vlhkostí, se kterou se můžete setkat například v přímořských oblastech nebo u nás v zimních měsících. Problémy ale dělá i chlorovaná voda nebo kyselé deště.
Jak sprej použít:
  1. Před nanesením sprej pečlivě protřepejte
  2. Na určený povrch stříkejte souvislou vrstvu (ze vzdálenosti 20-30 cm) nebo sprej použijte přímo na ošetřované místo
  3. Vyčkejte 10-15 minut od nanesení a následně přebytečný roztok setřete
Složení

Výrobek GNP Electronics Professional obsahuje: směs více látek, uhlovodíky, C7-C9, n-alkany, isoalkany, propan-butan.

Více informací naleznete na stránkách výrobce www.nanoprotech.cz/sprej/gnp-electronics-professional/.


Charakteristika

Sprej NANOPROTECH GNP ELECTRONICS Professional je novou generací s lepšími vlastnostmi. Chrání všechny elektrické systémy před oxidací, vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Díky pokrokům v nanotechnologii dokáží výrazně prodloužit životnost a šetřit tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace