EDGE 540 V2 180 ARF 1970mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
L9707237VK
9890,-Kč

Detailní popis

Polomaketa  letadla EDGE 540 V2  o rozpětí 1970mm  pro  klasickou a 3D akrobacii poháněný  benzínovým motorem 30 - 50ccm. ARF model  je etrémně lehké a jediněčně promyšlené konstrukce z laserem vyřezávaných dílů, potažena nažehlovací polyesterovou fólií v atraktivních barvách zajišťující dokonalou "čitelnost" modelu ve všech polohách letu. EDGE 540 V2  osloví i velmi náročné piloty a díky nezáludným letovým vlastnostem zaujme i rekreační  piloty. U modelu jsou ovládány křidélka, výškovka, směrovka a motor.

Křídlo: celobalsová konstrukce s hlavním nosníkem zesíleným stojinou, do kterého je zalepeno laminátové pouzdro spojky křídla.  Torzní skříň a  páskovaná žebra zaručují vysokou tuhost celého křídla. Křidélka  jsou konstrukční, které jsou  spojeny s křídlem robustními hmoždinkovými panty. Půlky křídla  se  nasouvají na duralovou spojku křídla.

Trup: balzovo - překližková konstrukce stejně jako kýlová část směrovky. Kabina se zajištuje  k trupu  šrouby M3. Kormidlo směrovky je konstrukční. V místě uchycení podvozku je v trupu zesílení a zaručuje  vysokou pevnost exponovaného místa. Celý trup  je potažen polyesterovou fólií.
 
Podvozek:  duralový, lehká pěnová kola a  kryty kol  tvoří elegantní a kompkatní celek.

 


Obsah balení:   hotový model potažený a ozdobený polyesterovou folií , kabina včetně zabudovaného uzávěru kabiny, duralový   podvozek, nabarvený laminátový kryt motoru,duralová  spojka křídel,výškové a směrové kormidlo, lehká kola,řiditelná   ostruha s kolem,  potřebné příslušenství a obrázkový  návod ke stavbě.

 
Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1970mm 1825mm 71 dm2 4800- 5800gg 30 - 50ccm    

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace