DUPLEX EX R18 + DRsat - CZ


Výrobce :
JETI
Sklad :
dostupné
Kód :
JDEX-R18-CZ
4572,-Kč 4970,- Kč

Detailní popis

18 kanálový přijímač kompatibilní s JETI EX & EX Bus protokoly. Podporuje telemetrické funkce. Napájení je zajištěno MPX konektorem nebo standardními JR konektory. Obsahuje PPM vstup (Sat1) a PPM vstup nebo výstup (Sat2). JETI Duplex Rsat2 je součástí balení.

Přijímače řady DUPLEX EX jsou určeny pro provoz s vysílačovými moduly řady DUPLEX Tx pracujícími v pásmu 2,4GHz a jsou plně kompatibilní s předchozí verzí systému DUPLEX. Díky plně digitální a obousměrné komunikaci mezi vysílačem a přijímačem přináší nové možnosti v oblasti dálkového řízení modelů. Mezi hlavní výhody patří bezkrystalový provoz, vysoká odolnost proti rušení, dosah až na hranici viditelnosti, možnost kdykoliv sledovat stav modelu a spoustu dalších funkcí. Doplňkový přijímačový satelit RSat2 je určen k přijímačům R9, R10, R11, R12, R14 a R18. Jedná se o plnohodnotný přijímač systému DUPLEX se všemi funkcemi, které tento systém nabízí. Výstupem přijímače RSat2 není klasický servo-impuls, ale pouze PPM signál. PPM signál může být zpracován přijímači R9, R10, R11, R12, R14 a R18 nebo kompatibilními RC zařízeními, které vyžadují na vstupu PPM.

Parametry:
rozměry 62x38x16 mm
hmotnost 30 g
délka antény 2x400 mm
počet výstupních kanálů 18
Podpora přijímačových satelitů Rsat ANO
napájecí napětí 3,2-8,4 V
průměrný proud 40 mA

JETI Duplex Rsat2 je16 kanálový satelitní přijímač, který může být připojen ke konektorům Sat1 nebo Sat2 přijímače R18. Rsat2 nabízí PPM výstup na jedné lince.

Systém DUPLEX EX je plně kompatibilní s předchozí verzí systému DUPLEX.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace