Living Steam pro kouřové efekty 90ml


Výrobce :
Deluxe Materials
Sklad :
dostupné
Kód :
DM-AC21
408,-Kč 429,- Kč

Detailní popis

Living Steam od Deluxe Materials je přípravek pro vytváření realistického kouře pro modely lokomotiv, tanků, lodí a pod. Vytvářený kouř je dlouho trvající, má charakteristickou vůni a pulzní charakter. Výhodou je nehořlavost přípravku i vytvářeného kouře. Vytvářený kouř nevyvolává na rozdíl od jiných produktů pocit zvracení.

Způsob použití

Kouř se uvolňuje zahřátím přípravku na teplotu cca 130 °C. Stačí aplikovat několik kapek přípravku do kouřového zařízení ve vašem modelu, kouřový efekt může trvat i přes deset minut (dle použitého typu kouřového systému). Living Steam můžete provozovat i uvnitř místností za dostatečného větrání.

Další možností je imitace charakteristického zápachu u modelů budov autoservisů či plastikových modelů dioramat. Stačí několik kapek nakapat do papírového ubrousku a ten vložit do modelu.

Podívejte se na toto instruktážní video publikované na Youtube, kde můžete vidět reálné použití přípravku Living Steam u modelů lokomotiv, tanků či lodí.


Charakteristika

Living Steam od Deluxe Materials je přípravek pro vytváření realistického kouře pro modely lokomotiv, tanků, lodí a pod. Vytvářený kouř je dlouho trvající, má charakteristickou vůni a pulzní charakter. Výhodou je nehořlavost přípravku i vytvářeného kouře.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace