FILIP 600 Sport T-tail elect. ARF 2000mm


Výrobce :
PLANET-HOBBY
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9OS26840
4000,-Kč 4000,- Kč

Detailní popis

Rychlý a obratný vysokovýkonný větroň/motorový větroň pro svahové i termické létání. Dvoudílné křídlo (ocelová spojka) s profilem SD-7037 z pěnového polystyrenu potaženého dýhou s vnitřní výztuží ze skelné tkaniny zajišťuje vysokou pevnost a výborné letové vlastnosti ve velmi širokém rozmezí rychlostí. Pro snazší přistání - zvláště na svahu - je vhodné křidélka mixovat jako brzdy (souhlasné vyklopení nahoru). Trup ze skelného laminátu je dodáván v univerzálním provedení větroň/elektra s naznačenou rovinou řezu (pro kužel 40 mm). Ocasní plochy jsou v uspořádání T s vodorovnou ocasní plochou upevněnou dvěma polyamidovými šrouby, což zajišťuje vysokou aerodynamickou čistotu, omezuje zranitelnost ocasních ploch při přistání a usnadňuje přepravu modelu. Pro pohon použijte střídavý motor s 8-10-článkovým NiCd/NiMH akumulátorem nebo 3s Li-poly ekvivalent.


Stavebnice obsahuje: laminátový trup, křídlo a ocasní plochy potažené polyesterovou nažehlovací fólií, sadu příslušenství a podrobný návod.
 
Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
2000mm 1150mm   1250 - 1300g   200 - 350 W LiPol 3S 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace