GENESIS ARF 2500mm


Výrobce :
KMC
Sklad :
na dotaz
Kód :
6400,-Kč 6400,- Kč

Detailní popis

 

Vysokovýkonný termický motorový větroň o rozpětí 2500 mm s laminátovým trupem zesílený uhlíkem. Konstrukční křídlo s uhlíkovým nosníkem a nalepenými winglety. Genesis navazuje na úspěšné modely řady SWING a SWING SPECIAL. Křídlo kombinující profily MH – 30, SD 7037 a RG – 14,5 s křidélky a klapkami. Nízká letová hmotnost, moderně zakončené konce křídla, zajišťují modelu GENESIS vynikající letové vlastnosti v širokém rozsahu rychlostí s výbornou pronikavostí, malým opadáním v klouzavém letu a vynikající stabilitou v "ostrých“ zatáčkách. Naplno využijete možnosti moderních RC souprav pro ovládání "rozsáhlé“ mechanizace křídla (butterfly mix, mix křidélka – klapky, výškovka – klapky atd.). Pro pohon motory AXI 2820/10, AXI 2826/10, Phasor 30-3 a 8 – 10 článků.

 

 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
2500mm 1270mm  52,64dm2 1400 - 1800g   400 - 600W LiPol 3 - 4SObsah stavebnice: laminátový trup zesílený uhlíkem  a rozšířenou kýlovkou pro montáž serv do ocasu, laminátové kormidlo a zalepenou maticí pro uchycení křídla. Odnímatelná laminátová kabina. Třídílné balsové křídlo s tuhým balsovým  potahem náběžné hrany, uhlíkovým nosníkem a nalepenými winglety. Skelným laminátem zesílená odtoková hrana křídla. Potaženo ORACOVERem. Uhlíkové spojky křídla,  VOP, návod ke stavbě a drobné příslušenství.  

 


Ovládané funkce:  VOP, SOP, křidélka,motor, brzdící a vztlakové klapky.

VIDEOUKÁZKA (velikost 10,5 MB)       NÁVOD

 


 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace