ORION V.4 ARF 2000mm


Výrobce :
PLANET-HOBBY
Sklad :
dostupné
Kód :
OK9722672
5700,-Kč 6000,- Kč

Detailní popis

ORION V.4 ARF   je zcela nový druh větroně, který kombinuje technické inovace se skvělým vzhledem a ohromujícím výkonem.  ORION V.4  ocení  každý pilot, který dává přednost rychlému a obratnému modelu a má alespoň 5kanálovou  RC soupravu.  Díky promyšlené konstrukci je dosaženo mimořádné tuhosti křídla pro rychlý let i namáhání při akrobatických obratech a vhodně zvolený profil křídla zajišťuje vysoký výkon  při termickém létání.   Dvoudílné  balsové křídlo je spojené uhlíkovou spojkou, plovoucí výškovka, která se  nasazuje na ocelovou spojku umožňuje snadnou montáž a  po rozložení se celý model se tak snadno vejde do přepravní krabice.

Stavebnice obsahuje:  laminátový  trup vč. zalepené laminátové přepážky a zabudovaným  náhonem  pro plovoucí výškovku,   křídlo polepené balsou a potažené folií včetně přilepených křidélek, balsová výškovka opatřena  souměrným profilem potažena folií, uhlíková spojka křídla  a drobné díly k dokončení.

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
2000mm 1500mm 40dm2 1300-1400g   400-600W LiPol 2600/3-4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace