Laguna V ARF 3000mm


Výrobce :
KMC
Sklad :
dostupné
Kód :
6900,-Kč 6900,- Kč

Detailní popis

 

Vysokovýkonný termický motorový větroň o rozpětí 3000 mm s laminátovým trupem zesílený uhlíkem.Polystyrénové křídlo potažené dýhou  s uhlíkovým nosníkem, zesílenou odtokovou hranou skelným laminátema a nalepenými winglety. Křídlo kombinující profily MH – 30, SD 7037 a RG – 14,5 s křidélky a klapkami. Nízká letová hmotnost, moderně zakončené konce křídla, zajišťují modelu Laguna vynikající letové vlastnosti v širokém rozsahu rychlostí s výbornou pronikavostí, malým opadáním v klouzavém letu a vynikající stabilitou v "ostrých“ zatáčkách. Naplno využijete možnosti moderních RC souprav pro ovládání "rozsáhlé“ mechanizace křídla (butterfly mix, mix křidélka – klapky, výškovka – klapky atd.). Pro pohon motory AXI 2820/10, AXI 2826/10, Phasor 30-3 a 8 – 10 článků.Obsah stavebnice: laminátový trup zesílený uhlíkem , zabudovanými spojovacími dráty pro VOP a zalepenou maticí pro uchycení křídla. Odnímatelná laminátová kabina. 
Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
3000mm 1270mm 58,64 dm2 890g   500W Li-Pol 3 - 5S
Obsah stavebnice:
Laminátový trup zesílený uhlíkem , zabudovanými spojovacími dráty pro VOP a zalepenou maticí pro uchycení křídla. Odnímatelná laminátová kabina.

Třídílné polystyrénové křídlo polepené dýhou , uhlíkovým nosníkem a nalepenými winglety. Skelným laminátem zesílená odtoková hrana křídla. Potaženo ORACOVERem.

Uhlíkové spojky křídla, VOP, návod ke stavbě a drobné příslušenství.

Ovládané funkce: VOP, SOP, křidélka,motor, brzdící a vztlakové klapky.
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace