Li-Pol Power HD XT

e-Shop » POWER HD »Li-Pol Power HD XT
Řazení

Firma Power HD ve spolupráci s předním  čínským výrobcem Li-Pol bateriií  firmou  FULLYMAX připravila nové baterie řady XT a XQ 2011.  Bateri jsou opatřeny servisním konektorem JST-XH.

Baterie řady XT se vyznačují vynikajícím vybíjecím výkonem až 96C, malým vnitřním odporem, velkým nabíjecím proudem až 6C a skvělou životností. Baterie  XT  najdou uplatnění všude tam, kde je kladen velký důraz na maximální výkon,  například pro pohon závodních modelů  letadel F5B a  F5F. Svědčí o tom i mnoho  dobrých umístění v závodech  Contest-Eurotour.


Baterie řady XQ  jsou určeny pro náročnější aplikace.  Vysoká proudová zatížitelnost  70C zaručuje maximální využití výkonu motoru a dovoluje razantní styl létání při zachování velmi dobré dlouhodobé životnosti.
                   Vítězové  kategorie F5F  Contest Eurotour    Oberpullendorf 2011      

 2. místo  Waeckerlin Thoma       1. místo  Rudolf Freudenthaler      3. místo  Valdemar Kostka
 


NAŠE TIPY !!

Lepší ceny pro registrované a přihlášené zákazníky !!
Po rozkliknutí u námi vybraných produktů se Vám zobrazí časově omezená mimořádná cena !!
Sklad: dostupné
Kód: ----------
Sleva: 0 %
342,-Kč 342,-Kč

Sklad: dostupné
Kód: ok93680
Sleva: 5 %
150,-Kč 158,-Kč

Sklad: dostupné
Kód: ----------
Sleva: 0 %
230,-Kč 230,-Kč
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace