Li-Pol Power HD XT

e-Shop » POWER HD »Li-Pol Power HD XT
Řazení

Firma Power HD ve spolupráci s předním  čínským výrobcem Li-Pol bateriií  firmou  FULLYMAX připravila nové baterie řady XT a XQ 2011.  Bateri jsou opatřeny servisním konektorem JST-XH.

Baterie řady XT se vyznačují vynikajícím vybíjecím výkonem až 96C, malým vnitřním odporem, velkým nabíjecím proudem až 6C a skvělou životností. Baterie  XT  najdou uplatnění všude tam, kde je kladen velký důraz na maximální výkon,  například pro pohon závodních modelů  letadel F5B a  F5F. Svědčí o tom i mnoho  dobrých umístění v závodech  Contest-Eurotour.


Baterie řady XQ  jsou určeny pro náročnější aplikace.  Vysoká proudová zatížitelnost  70C zaručuje maximální využití výkonu motoru a dovoluje razantní styl létání při zachování velmi dobré dlouhodobé životnosti.
                   Vítězové  kategorie F5F  Contest Eurotour    Oberpullendorf 2011      

 2. místo  Waeckerlin Thoma       1. místo  Rudolf Freudenthaler      3. místo  Valdemar Kostka
 


V případě, že nenajdete požadované zboží  v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na   e-mail  vkostka@kostkamodelcentrum.cz .   Rádi Vám uděláme cenovou nabídku s termínem dodání a v případě vašeho  zájmu Vám  zboží  zajistíme. 
Sklad: dostupné
Kód: ----------
Sleva: 0 %
362,-Kč 362,-Kč

Sklad: dostupné
Kód: ----------
Sleva: 0 %
342,-Kč 342,-Kč

Sklad: dostupné
Kód: ok93680
Sleva: 5 %
150,-Kč 158,-Kč

Sklad: dostupné
Kód: ----------
Sleva: 0 %
230,-Kč 230,-Kč
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace