VÝPRODEJ

e-Shop » VÝPRODEJ
 
Filtr:
Řadit dle:
Na stránku

    (df models)Sky Watcher Quadrocopter RTF + CAMERA MOD 1 - 4      

Nazev_polozky
Naše nová  kvadrokoptéra Sky Watcher  s vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro létání venku i doma a hlavně pro natáčení video snímků a pořizování fotografií z miniaturní kamery, která je součástí modelu. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození a zároveň dává této kvadrokoptéře nezaměnitelný vzhled, který zaujme nejednoho pozorovatele. Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Vysílač standartní velikosti s možností okamžitého přehození módu 1 -4 pomocí přepínače.Pohonná baterie s kapacitou 500mAh zaručuje dobu letu 8 min.

VIDEO


KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
vk114283dostupné11%2670,- Kčks


(PELIKAN)CESSNA 182 Skyline EPP 1200mm ARF s plováky      

Nazev_polozky
Maketově důkladně propracovaný model amerického cvičného a turistického hornoplošníku z takřka nezničitelného pěnového EPP s ovládanými křidélky, klapkami, směrovkou a výškovkou, s funkčními světly, s kolovým podvozkem i plováky.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
4ST1491-ASdostupné8%3303,- Kčks


(CARRARO)Carraro 1927 - 250g plech, mletá káva + šálek      

Nazev_polozky
Směs 1927 je vyvrcholením více než 80 let znalostí a zkušeností italského umění Espresso kávy Carraro. Skládá se z osmi druhů výběrových Arabic té nejlepší kvality kávy. Káva je pražená odděleně a smíchaná při balení v ochranné atmosféře. Šálek kávy je chuťově vyvážený se smetanovou cremou, voňavým aroma a intenzivní plnou čokoládovou chutí. Nízký obsah kofeinu.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
dostupné0%299,- Kčks


(Cremesso)Cremesso kapsle 3+1 zdarma      

Nazev_polozky

Aroma ze všech koutů světa.Kávová zrna cremesso pocházejí ze špičkových světovýchlokalit, jakými jsou horské plantáže ve StředníAmerice a terasovité plantáže v Etiopii a Asii. Každýz těchto regionů poskytuje zrna s charakteristickýmivlastnostmi, které se odvíjejí od klimatu, půdy a polohy.Umění cremessa spočívá v jejich výběru, zpracovánía mistrovských kombinacích jejich vlastností.
Při nákupu tří druhů kapslí cremesso získáte jeden druh čaje cremesso zdarma!!KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
dostupné0%417,- Kčks


(JAMAICA BLUE MOUNTAIN)Jamaica Blue Mountain - zrnková 227g + šálek Jablum      

Nazev_polozky

JAMAICA BLUE MOUNTAIN amaica Blue Mountain je právem označována jako nejlepší káva na světě. Má správnou aciditu a může se pochlubit také výraznou rafinovanou chutí, neobvyklou sladkostí a silnou rozhodnou vůní.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
dostupné0%959,- Kčks


(JURA)Kávovar Jura ENA Micro 9 + Lavazza Top Class 1kg zdarma      

Nazev_polozky

Společnost JURA je hrdá na to, že Vám může představit nejmenší automatický kávovar na světě s funkcí One Touch: Nová ENA Micro 9 One Touch.Tento model je ještě o 11% nižší než kompaktní řada Jura ENA. Tohoto zmenšení bylo dosaženo díky nově vyvinuté spařovací jednotce, která je výtěčná při přípravě kávy espresso nejvyšší kvality. Minimalistický design je podtržen barevným Micro srříbrným provedením.

VIDEO

  •  


KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
dostupné0%20990,- Kčks


(Cremesso)Kávovar Cremesso UNO + zpěňovací konvička na mléko Cremesso      

Nazev_polozky

Káva nastupující generace. Cremesso, unikátní kapslový systém ze Švýcarska, kávovar s profesionálními parametryurčený pro domácnosti či kanceláře. Zákazníci v mnoha zemích cremesso s oblibou používajíjiž několik let. Důvody jsou jasné: maximální kvalita na minimální ploše, prvotřídní káva, alei čaj v praktických kapslích, pověstná švýcarská preciznost, ekonomický a ekologickýprovoz a ta nejlepší chuť a požitek z každého šálku.

VIDEOKódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
dostupné0%2990,- Kčks


(Proboat)Impulse 9 2.4GHz RTR      

Nazev_polozky

Impulse 9 RTR je malá, ale hbitá a rychlá loď s výkonným motorem 180 s vodním chlazením, volantovou RC soupravou v pásmu 2.4 GHz a 6 článkovým NiMH akumulátorem 7.2 V 260 mAh. Ideální do bazénu nebo menší vodní plochy.

Balení obsahuje kompletně sestavenou loď Impulse 9 s nainstalovanou elektroniku, stojánek na loď, NiMH akumulátor 7.2 V 260 mAh se síťovým nabíječem, volantovou RC soupravu Proboat v pásmu 2.4 GHz, návod k použití.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
PRB08000Idostupné9%2274,- Kčks


(AIRLINE)J-3 Cub EP ARF + BL motor 1000KV      

Nazev_polozky

ARF sportovní model J-3 Cub se střídavým motorem má lehkou a současně robustní celodřevěnou konstrukci, která zajišťuje modelu dlouhou životnost i vynikající letové vlastnosti.

Hotový potažený model, kabina, motorový krat z probarveného plastu, podvozek, vzpěry křídla, střídavý motor SF1000KV, drobné příslušenství, návod.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
NAEP-37dostupné12%2639,- Kčks


(AIRLINE)Soarjet EP ARF      

Nazev_polozky

Soar Jet je celodřevěný, koncepcí svahový větroň s 66mm dmychadlem v prstenci nad křídlem. Letadlo je hotové, potažené, s aplikovanými obtisky. Dmychadlo je součástí stavebnice.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
NAEP-19Bdostupné9%1455,- Kčks


(AIRLINE)TRI 40 ARF      

Nazev_polozky

Tri 40 ARF je cvičný celodřevěný hornoplošník určený k nácviku pilotáže. Umožňuje nácvik pilotáže s křidélky, díky své hornoplošné koncepci je zárukou dobrých letových vlastností, které umožní začátečníkům bezproblémový přechod k řízení kolem všech os.

Hotový potažený trup, hotová potažená křídla, potažené ocasní plochy, kompletní podvozek s koly,nádrž, potřebné příslušenství, návod ke stavbě.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
NA8602dostupné9%1819,- Kčks


(AIRLINE)Hawk EP glider ARF + BL motor 1000KV      

Nazev_polozky

Motorizovaný větroň celodřevěné konstrukce, lomení křídel do dvojitého V a ocasní plochy v klasickém uspořádání. Má odnímací křídlo s křidélky pro snadný transport. Obsahuje střídavý motor a sklopnou vrtuli.

Hotový potažený trup, hotové potažené křídla a ocasní plochy, střídavý motor se sklopnou vrtulí, kabina, drobné příslušenství, manuál.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
NAEP-30Adostupné9%2729,- Kčks


(AIRLINE)Sbach 342 60 ARF      

Nazev_polozky

Sbach 342 je jedním z nejvýkonnějších současných akrobatických letounů, který vyrábí Německá firma XtremeAir GmbH. Moderní 3D akrobatický model celodřevěné konstrukce pro zkušené piloty má symetrický profil křídla, možnost volby spalovacího motoru nebo elektropohonu, odnímací křídlo, hliníkový podvozek a aerodynamické kryty kol.

Hotové potažené díly modelu, laminátový kryt motoru, hliníkový podvozek, kola, řízená ostruha s kolečkem, nádrž, hadičky, hliníkové motorové lože, plastový kužel, aerodynamické kryty kol, kovové motorové lože pro elektro motor, spojovací materiál, manuál.KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
NA8706dostupné9%5095,- Kčks


(RC system)Micro car 2.4 GHz - červená      

Nazev_polozky
Miniaturní Truck RTR v měřítku 1:43 poháněný stejnosměrným motorem s pohonem zadní nápravy a pistolovou RC soupravou 2,4 GHz vč. LiPo pohonné baterie.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
RC3750-Rdostupné8%735,- Kčks


(RC system)Micro car 2.4 GHz - černá      

Nazev_polozky
Miniaturní Truck RTR v měřítku 1:43 poháněný stejnosměrným motorem s pohonem zadní nápravy a pistolovou RC soupravou 2,4 GHz vč. LiPo pohonné baterie.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
RC3750-Bdostupné8%735,- Kčks


(Joysway)Mad Shark 2,4GHz RTR      

Nazev_polozky
Model rychlostní lodě s plastovým trupem (443 mm) dodávaný s motorem řady 390, vodou chlazeným regulátorem, servem, dvoukanálovým 2,4 GHz vysílačem, Li-Ion pohonným aku 7.4V a nabíječem pro pohonný akumulátor (12V).

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
4ST308203dostupné12%1751,- Kčks


(RC system)Micro car 2.4 GHz - modrá      

Nazev_polozky
Miniaturní Truck RTR v měřítku 1:43 poháněný stejnosměrným motorem s pohonem zadní nápravy a pistolovou RC soupravou 2,4 GHz vč. LiPo pohonné baterie.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
RC3750dostupné8%735,- Kčks


(MPX)264280 RR Razzor akrobat Elapor      

Nazev_polozky
Téměř kompletně sestavený rychlý akrobatický model z vysoce odolného ELAPORu včetně střídavého motoru PERMAX BL-O 2316-1400, regulátoru MULTIcont BL, serv MS-9004, pohonného akumulátoru LiPo 11,1 V 800mAh a vrtule 7x6.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
1M40103na dotaz13%3036,- Kčks


(MEX)Texan AT-6 ARTF 1400 mm (motor+reg.+serva)      

Nazev_polozky

Celý model je sestaven z dílů z EPP lisovaných do negativní formy. V ARF stavebnici dostáváte model skoro hotový s nastříkanou kamufláží a s osazeným motorem 4023/850KV o výkonu 380W, 35 A regulátorem a čtyřmi 9g servy. Stačí jenom nalepit vodorovnou ocasní plochu, nasadit křídlo na laminátovou spojku , nasadit odpružený podvozek, namontovat vrtuli, upevnit a zapojit přijímač a vložit pohonný akumulátor. Podvozek je snadno odnímatelný, takže můžete model během okamžiku upravit pro vzlet z ruky a přistávání na břicho do trávy nebo naopak pro vzlet a přistání z asfaltové dráhy. Pro pomalé průlety a přistání využijete přistávací klapky, které jsou připraveny v křídle pro dodatečnou montáž.. Stačí pouze proříznout drážku, zamáčknout 2x servo 9g a připojit táhla.

 

Stavebnice obsahuje: sestavený trup z nalepenou průhlednou kabinou a velkým odnímacím krytem pro snadné zasunutí pohonné baterie. Celý trup je z EPP s povrchovou úpravou, zabudovaným el. motororem, regulátorem a 2x servy pro VOP a SOP. Hotové křídlo z EPP s povrchovou úpravou a zabudovanými 2x servy pro řízení křidélek. Vrtule, kužel, podvozek, výškové a směrové kormidlo z EPP. 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1400mm 1035mm 38dm 1350g   380W850KV Li-Po 1800 - 2700/3s

 

 KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
vk93913dostupné10%3375,- Kčks


(Futaba)FX-20 - R6308SBT 2,4 GHz FASST (telemetrický přijímač ) + PŘIJÍMAČ QuickSky S7 2,4 GHz FASST ZDARMA !!      

Nazev_polozky

Soupravou FX-20 se paleta pultových vysílačů robbe-Futaba FASST rozšířuje směrem dolů a umožňuje výhodné přesedlání na technologií 2,4 GHz. Nyní s možností připojení telemetrie.

 KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
F8088dostupné8%14812,- Kčks


(E-DOMODEL)Sbach 342 EP- ARF      

Nazev_polozky

Hledáte pohledný, obratný a nenáročný model na přepravu? Polomaketa sportovního letadla Sbach moderní lehká balsové a překližkové  konstrukce polepený kvalitní  polyesterovou fólií. Nízká hmotnost a velké řídcí plochy zajišťují skvělé letové vlastnosti a osloví rekreační i náročné piloty. Vzhledem k malému plošnému zatížení je Sbach 342 vhodný i jako první akrobatický model.

 

Obsah balení: hotový model potažený a ozdobený polyesterovou folií , prostorná kabina včetně zabudovaného uzávěru kabiny, duralový podvozek ,laminátové kryty kol nabarvený laminátový kryt motoru, duralová  spojka křídel,výškové a směrové kormidlo, lehká kola,řiditelná ostruha, potřebné příslušenství a obrázkový návod ke stavbě.

 

 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1238mm 1020mm 32,2dm2 1360g   370-500W 2200/4S   2700/3S

 KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
dostupné10%3920,- Kčks


(Phoenix)PH096 Sbach 46-55 1425mm ARF      

Nazev_polozky
Polomaketa akrobatického speciálu pro dvoutakt 6,5-8 ccm nebo čtyřtakt 8-10ccm. Konstrukční trup a nosné plochy, křídlo se souměrným profilem, ovládaná křidélka, směrovka, výškovka.

KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
4ST16004dostupné10%4311,- Kčks


(Hangar 9)BK Jackal 50 ARF 1600 mm      

Nazev_polozky

Chcete létat s rychlým modelem moderního proudového stroje a nechcete drahou turbínu ani dmychadlo? Právě pro Vás je určen Jackal 50. Potřebné rychlosti je dosaženo použitím výkonného spalovacího motoru Evolution .60 NX. Lze použít jakýkoli vhodný výkonný motor .50 - .61 pokud možno s laděným výfukem
 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1191mm 1420mm 44,5 m2 3400- 3800g 8 - 10ccm


KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
vk91031dostupné15%5828,- Kčks


(Robbe)Seabee EPP 1107mm      

Nazev_polozky

Originální letoun Seabee je celokovová amfibie, vyráběna pro civilní letectví. Posádka se skládala z 1 pilota a 3 cestujících. První start se konal již v roce 1945. Kupní cena Seabee v roce 1946 obnášela $ 6000.00, dnes se prodávají dobré exempláře až za $ 60.000.00. Filmových poct docílila Seabee v roce 1974 v James Bond-filmu „Muž se zlatým coltem.

 

 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1107mm 750mm  21dm2 795g   150W  LiPol 1300/3s


KódSkladSlevaVaše cenaPřidat 1ks
3260dostupné20%3999,- Kčks


Akční nabídkaAkční nabídka

PH082 EXTRA 300S 160 1900mm rozp. + VÁNOČNÍ DÁREK ZDARMA
Sklad: dostupné

Cena: 7641,-

Nabíječ I-PEAK 7 12V - 220V 80 W / 10W

Cenově dostupný mikroprocesorový nabíječ / vybíječ  výkonu  80W s vestavěným balancerem.  Napájení ze sítě nebo ze zdroje 12 V. Nabíjí 1 - 6 čl. Lixx, 1 -15 č NiCd/NiMH, 1 - 6 čl. Pb. Snadné ovládání  tlačítky, údaje jsou zobrazené na LCD displeji.

Balení obsahuje nabíječ  I-PEAK 7  12V - 220V  80 W / 10W, síťový kabel do zásuvky, kabel pro napájení nabíječe ze zdroje 12 V s banánky nebo krokosvorkami, univerzální balanční adaptér pro 2 - 6 čl. s konektory JST-XH. Nabíjecí kabel s banánky s konektorem Deans. Český návod k použití.

Sklad: dostupné

Cena: 1299,-

DG1000 EP RTF 2.4GHz
Motorizovaný větroň DG100 se zasouvacím motorem nad křídlem. Vrtule s motorem se zasune do kapsy za kabinou a z modelu se rázem stává čistý větroň, který neruší žádná vrtule. Motor se dá spustit až po vysunutí! Model je z Elaporu s uhlíkovými výztuhami. RC souprava 2,4GHz.
Sklad: dostupné

Cena: 5914,-

SLICK 540 50E 1400mm žlutá/modrá
SLICK 540 50E je jeden z modelů fa. PLANET-HOBBY u kterého je použita nová stavební technologie, která eliminuje přebytečnou váhu bez obav o pevnost a nabízí vynikající poměr CENA - LETOVÉ VLASTNOSTI+ HMOTNOST.

 

Sklad: dostupné

Cena: 5040,-

SKY CLIMBER ARF mot. větroň 2000mm EPP
ARF set obsahuje větroně z EPP o rozpětí 2008mm. Se střídavým motorem s regulátorem, osazenými 4 servy, Ovládaná křidélka, směrovka, výškovka.
Sklad: dostupné

Cena: 2840,-

Nabíječka Pro-Peak Sigma EQ Mini 45W AC/DC
Cenově dostupný kompaktní mikroprocesorový nabíječ o nabíjecím výkonu 45W. Nabíječ obsahuje integrovaný síťový zdroj o výkonu 45 W. Navíc lze nabíječ napájet i z externího zdroje 11 - 15 VDC, např. z autozásuvky. Nabíječ nabíjí všechny typy baterií: NiCd, NiMH, OIlověné, LiPo, LiFe a LiIon. Nabíjecí proud je nastavitelný v rozsahu 0.1 až 4.5 A. Parametry a průběh nabíjení je zobrazen na velkém LCD displeji.
Sklad: dostupné

Cena: 899,-

STINSON 55 1620mm
Polomaketa amerického sportovního a lehkého dopravního letadla Stinson Voyager 150 pro dvoudobé motory 7,5-8,5 ccm nebo čtyřtakty 8-12 ccm. Trup modelu je klasické celobalsové konstrukce s laminátovým motorovým krytem a integrální kýlovkou. Dvoudílné křídlo s duralovou trubkovou spojkou nasouvané z boku na trup má profil s rovnou spodní stranou a je rovněž klasické konstrukce s torzní skříní. Křidélka jsou ovládána 2 nezávislými servy. Ocasní plochy jsou klasické celobalsové. Celý model je potažen nažehlovací ORATEX. Podvozek je pevný ostruhový s duralovými hlavními nohami s laminátovými kryty kol a řiditelnou ostruhou.
Sklad: dostupné

Cena: 3780,-

BK Jackal 50 ARF 1600 mm

Chcete létat s rychlým modelem moderního proudového stroje a nechcete drahou turbínu ani dmychadlo? Právě pro Vás je určen Jackal 50. Potřebné rychlosti je dosaženo použitím výkonného spalovacího motoru Evolution .60 NX. Lze použít jakýkoli vhodný výkonný motor .50 - .61 pokud možno s laděným výfukem. Model lze doplnit volitelně pneumatickým nebo mechanickým zatahovacím podvozkem, viz manuál. Křídlo má samostatné vztlakové klapky pro snížení rychlosti při vzletu a přistání.

Sklad: dostupné

Cena: 5828,-

YAK 54 SF86" ARF 2184mm
Polomaketa akrobatického letadla lehké a velmi tuhé  celobalsové konstrukce pro pohon benzíovým motorem 55 ccm. Speciálně navržená super lehká konstrukce z lehké balsy, překližky a uhlíku splňuje nejvyšší nároky kladené na moderní akrobatický  3D speciál. YAK 54   je model pro RC piloti, kteří hledají skvěle létajicí akrobatický model a náročné piloty kteří  hledají špičkový  model  pro nejnáročnější  3D akrobacii.
Sklad: dostupné

Cena: 9672,-

Seabee EPP 1107mm
Originální letoun Seabee je celokovová amfibie, vyráběna pro civilní letectví. Posádka se skládala z 1 pilota a 3 cestujících. První start se konal již v roce 1945. Kupní cena Seabee v roce 1946 obnášela $ 6000.00, dnes se prodávají dobré exempláře až za $ 60.000.00. Filmových poct docílila Seabee v roce 1974 v James Bond-filmu „Muž se zlatým coltem.
Sklad: dostupné

Cena: 3999,-


Kostka model centrum - Valdemar Kostka - Kontakt